در دومین المپیاد ورزشی مدیران

شرکت ارتباطات زیرساخت مقام اول را کسب کرد

شرکت ارتباطات زیرساخت مقام اول را کسب کرد
مقام اول مسابقات ورزشی در دومین المپیاد ویژه مدیران حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات , سازمان ها و شرکت های تابعه که در رشته های تیراندازی ( تپانچه و تفنگ بادی ), شنای کرال , تنیس روی میز و فوتسال هشتم آذر در مشهد مقدس برگزار شد , به شرکت ارتباطات زیرساخت رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ المپیاد ورزشی ویژه مدیران برای دومین بار در سطح مدیران و معاونین وزارت ارتباطات , سازمان ها و شرکت های تابعه در رشته های تیراندازی ( تپانچه و تفنگ بادی )  , شنای کرال در دو رده سنی زیر 45 سال و بالای 45 سال , تنیس روی میز و فوتسال , هشتم آذر در مشهد مقدس برگزار شد .

نتایج این مسابقات که با هدف ایجاد روحیه همبستگی , ارتقاء سطح سلامت و افزایش همدلی در بین مدیران برگزار شد بدین شرح است :

مقام  اول رشته تیراندازی با تپانچه را حسن احمدوند معاون دفتر روابط عمومی و امور بین الملل کسب کرد . در رشته تنیس روی میز نیز ؛ پناهی معاون آموزش اداره کل توسعه سرمایه انسانی مقام اول را از آن خود کرد .

همچنین نفرات اول تا دوم شنای کرال ؛ در رده سنی زیر 45 سال به ترتیب به معظمی مدیرکل تدارکات , جمشیدی معاون بودجه دفتر مدیریت پروژه و بودجه  و نفر دومی این رشته در رده سنی بالای 45 سال به دکتر نوروزی مدیرکل حراست رسید .

تیم فوتسال شرکت نیز به سرپرستی فتاحی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مربیگری عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل به مقام سوم دست یافت .

در پایان این فینال شرکت ارتباطات زیرساخت به مقام اولی دست یافت و شرکت پست بانک و هواپیمائی پیام به ترتیب دوم و سوم شدند .

 

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷۲