/ اخبار
انتصابات جدید در  شرکت ارتباطات زیر ساخت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور احکام جداگانه‌ای اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را منصوب کرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
کمیته ویژه مبارزه با بیماری کرونا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به شرایط ویژه همه گیری بیماری کرونا و لزوم همدلی و همکاری برای پیشگیری از گسترش بیش از حد این بیماری، کمیته ویژه ای را مأمور پیگیری مسائل مربوط به این بیماری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور کرد.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
انتصابات جدید در وزارت ارتباطات باهدف حفظ پویایی بدنه مدیریتی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور احکام جداگانه‌ای معاونان جدید برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و همچنین توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور اعضای مجمع به منظور بررسی بودجه و برنامه عملیاتی پیشنهادی سال 1400 و همچنین بررسی بودجه اصلاحی سال 99 برگزار شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
مدیرارتباطات زیر ساخت استان استان اردبیل با فرماندار شهرستان نیر دیدار کرد
در راستای تعامل و ارتباط نزدیک با مسئولین استان ،مهندس صفری مدیر ارتباطات زیر ساخت استان اردبیل با مهندس اقبالی سرپرست فرمانداری شهرستان نیر دیدار کرد .
رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان مازندران برگزار شد
رزمایش پدافند غیر عامل با حضور مهندس احمدی مدیر کل ستاد بحران استان، مهندس کبیری مدیر کل فناوری اطلاعات استان از راه دور و مهندس صالحیان مدیر ارتباطات زیر ساخت استان مازندران در ارتباطات زیرساخت استان برگزار شد.
رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
رزمایش پدافند غیر عامل با حضور مهندس مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ومهندس سقایی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان در ارتباطات زیرساخت استان برگزار شد.
دیدار مدیرارتباطات زیر ساخت استان ایلام با معاون توسعه منابع استانداری استان
در راستای تعامل و ارتباط نزدیک با مسئولین استان ،مهندس حسن بیگی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان ایلام با مهندس بسطامی معاون توسعه منابع استانداری استان دیدار کرد.

تاریخ بروزرسانی : ۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹