شرکت ارتباطات زیرساخت در زمینه اجرای نظام حسابداری تعهدی بخش عمومی کشور لوح تقدیرگرفت

در مراسم گرامیداشت روز حسابدار که دوازدهم آذرماه در وزارت امور اقتصاد و دارائی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارائی و معاون نظارت مالی و خزانه دارکل کشور برگزار شد ,  شرکت ارتباطات زیرساخت در بین وزارتخانه ها , سازمانها و شرکت های دولتی به عنوان یکی از 5 دستگاه اجرائی برتر سال 97 در زمینه اجرای نظام حسابداری تعهدی بخش عمومی انتخاب و لوح تقدیر گرفت .

به گزارش دفتر روابط عمومی وامور بین الملل , مراسم بزرگداشت روز حسابدار  با حضور وزیر امور اقتصادی و دارائی , معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور ,  ذیحسابان و مدیران مالی وزارتخانه ها , سازمانها و شرکت های دولتی سراسر کشور در وزارت امور اقتصاد و دارائی برگزار شد.

در این مراسم  لوح تقدیر شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان دستگاه  اجرائی برتر در سال 97 در اجرای نظام حسابداری تعهدی بخش عمومی, توسط  معاون وزیر امور اقتصادی و دارائی به داودکاشانی ذیحساب و مدیرکل امورمالی شرکت اعطاء شد .

به همین مناسبت مهندس کشاورز عضو هیات مدیره و تقی محمدی معاون توسعه منابع مدیرعامل با حضور در میان کارکنان امور مالی, ضمن تبریک این روز از زحمات همکاران امور مالی در دستیابی به این موفقیت قدردانی و تشکر کردند .

×