نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: فراهم شدن ثبات ارتباطات در کشور با تلاش شرکت ارتباطات زیرساخت

مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان با حضور نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، معاون استاندار، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و جمعی از مدیران استان برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، جلسه تودیع مهندس شهاب مدیر سابق و معارفه مهندس ابوالقاسمی مدیر زیرساخت استان هرمزگان با حضور فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات     زیر ساخت، همتی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات , نظرپور مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی استانها ، دکتر عسکری زاده، مدیرکلICT  استان هرمزگان، مدیر منطقه مخابرات و نمایندگان اپراتورهای ایرانسل، رایتل و همراه اول در استان، برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هرمزگان , سرمایه گذاری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را یکی از زودبازده ترین فعالیت‌های اقتصادی دانست و افزود: در این حوزه سرعت تحولات بالا بوده و نباید دچار روزمرگی شد؛ بلکه با هدف توسعه  بیشتر  نیازمند تدوین و اجرای برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت هستیم .

در ادامه فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به اینکه هدف ما در این شرکت توسعه زیرساخت ها است؛ خاطر نشان کرد : خدارا شاکریم که با همت و تلاش همکاران توانسته ایم در کشور ثبات ارتباطی داشته باشیم.

 معارفی توسعه و بهره برداری از شبکه ارتباطات و خدمت رسانی را حائز اهمیت بر شمرد و گفت: دولت الکترونیک، حمایت از پیام رسانهای داخلی و استفاده از امکانات و فضاهای شرکت ارتباطات زیرساخت، در دستور کار قرار دارد .

نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر استفاده از سرمایه های ملی برای خدمت به مردم افزود: لازم است توسعه زیرساخت های ارتباطی به شکل هدفمند پیش رود و برای دست یابی به  بازارهای بین المللی تلاش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه ما خدمت رسانی به همه مردم ایران است ادامه داد:  درسال 97 سیاست ها و برنامه ها توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص شده است.

هرمزگان

 معارفی درپایان از زحمات مهندس شهاب تشکر کرد و گفت: امیدواریم مهندس ابوالقاسمی منشا تحولات خیر در استان  باشند.

درادامه ، دکتر عسکری زاده، مدیرکل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شرکت ارتباطات زیرساخت را بازوی قدرتمند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه همه جانبه ارتباطات در استان خطاب کرد و گفت: انتظار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از شرکت ارتباطات زیرساخت، ارتقا و افزایش ارتباطات زیرساختی استان هرمزگان است.

همچنین مهندس شهاب مدیرکل سابق ارتباطات زیرساخت استان، گزارشی از عملکرد دوران مدیریت خود ارائه کرد

هرمزگان

.

  در پایان این مراسم فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، ضمن اهداء لوح بازنشستگی و تقدیر از مهندس شهاب , حکم انتصاب مهندس ابوالقاسمی را به او اعطا کرد.

همچنین در ادامه این مراسم فرهاد معارفی نائب رئیس هیات مدیره و هیات همراه با حضور در استانداری استان هرمزگان با دکتر همتی استاندار این استان دیدار وگفتگو کرد .

وی در این دیدار با بیان گزارشی از عملکرد و توسعه فعالیت های ارتباطی شرکت ارتباطات زیرساخت , با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های ارتباطی در تحقق دولت الکترونیک در سطح کشور,از مدیران استانی بویژه استاندار استان درخواست کرد برای گسترش فعالیت خدمات ict  , به بخش های فناوری اطلاعات و توسعه آن اهتمام ویژه داشته باشند .

دکترهمتی استاندار استان هرمزگان نیز با تقدیر و تشکر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت خواستار توجه بیشتر مقام عالی وزارت و مسئولین حوزه ارتباطات کشور به گسترش و تامین نیازهای ارتباطی استان شد .

 

×