تقدیر از شرکت ارتباطات زیر ساخت در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار

در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار از مشارکت فعال شرکت ارتباطات زیر ساخت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دبیر نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار به همراه دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری با ارسال لوح سپاس به دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت از مشارکت فعال این شرکت تقدیر کرد.

12

در متن تقدیرنامه مذکورآمده است: ضمن تشکر و قدردانی از مشارکت فعال آن مجموعه در برگزاری رویداد ملی در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار این لوح سپاس قدردانی از همراهی در مسیر گسترش پژوهش تقاضا محور به حضورتان تقدیم می شود.

4545

همچنین بر اساس ارزیابی میدانی غرفه شرکت ارتباطات زیر ساخت به عنوان یکی از غرفه های برتر در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازا معرفی گردید.

نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار در روزهای سوم تا ششم دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد.

شرکت ارتباطات زیرساخت با برپائی غرفه  در سالن شماره  27 نمایشگاه معرفی تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم‌های مورد نیاز صنایع , نیازمندی های خود را در زمینه شبکه های مبتنی بر IP , ارتباطات رادیوئی , ارتباطات نوری , نرم افزارهای مدیریت شبکه و تغذیه نیرو و تجهیزات بومی مورد استفاده در شبکه زیرساخت در معرض بازدیدکنندگان و  تولیدکنندگان تجهیزات قرار داد .  

×