دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت بازدید کرد

صبح امروز نمایشگاه معرفی تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم‌های مورد نیاز صنایع با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان کشور افتتاح شد .

 به گزارش دفتر روابط عمومی وامور بین الملل ؛ دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری وهیات همراه  پس از آئین افتتاح نمایشگاه در غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور یافت .

  معاون علمی فناوری رئیس جمهور در ادامه این بازدید با حضور در غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش ها و اقدامات این شرکت در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی وفنی کشور قدردانی کرد .

وزیر

همچنین امیرحاتمی وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و دکتر سید علی اکرمی فر رئیس مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری ریاست جمهوری نیز در غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت حضور یافته و از نزدیک در جریان دستاوردهای شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گرفتند.

نمایشگاه معرفی تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم‌های مورد نیاز صنایع در حوزه های سلامت، بهداشت، انرژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و صنایع ریلی، دریایی، خودرو و معدنی از سوم تا ششم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دایر می باشد.

این نمایشگاه در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کمک به معرفی تقاضاهای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم‌های مورد نیاز صنایع، شناسایی و معرفی نیازمندی‌ها و متصل‌ کردن آنها به توانمندی‌های پژوهشی و فناوری داخلی موجود در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان است .

تتت

جهت دریافت گزارش تصویری نمایشگاه اینجا را کلیک نمائید.

×