سفر عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به استان های آذربایجان شرقی و غربی

صبح امروز, مهندس خضردوست عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به همراه عیسی زاده  مدیرکل دفتر مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل و همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد  و پاسخگوئی به شکایات ؛ برای بررسی زیرساخت های ارتباطی استان آذربایجان شرقی به این استان سفر کردند .

در جریان این سفر ، مهندس خضر دوست به منظور بررسی مشکلات و موانع کاری کارکنان اداره کل ارتباطات زیرساخت استان  , در نشست صمیمانه ای با همکاران این اداره کل شرکت و با آنان دیدار و گفتگوکرد .

در آغاز این دیدار , مهندس یوسف زاده مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان , گزارش جامعی از وضعیت اداره کل در زمینه های فنی، اداری و پروژه های اجرا شده و در دست اجراء و همچنین مشکلات و چالش ها را بیان کرد.

مهندس خضردوست نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی، بیاناتی را در زمینه گسترش حوزه ICT، فیبرنوری، گسترش اینترنت و فضای مجازی ارائه  و تأکید کرد : شرکت ارتباطات زیرساخت می بایست خود را با پیشرفت های تکنولوژی در دنیا هماهنگ نماید در غیر اینصورت از پیشرفت و تکنولوژی در صنعت ICT عقب خواهد ماند .

 در پایان این نشست, همکاران مشکلات و مسائل خود را بیان کردند .

بازدید از مراکز SC2 گیت وی و SC1 ولیعصر  از دیگر برنامه های این سفر بود .  مهندس خضردوست با پرسنل حاضر در سالنهای فنی این مراکز نیز گفتگو و از نزدیک در جریان مشکلات و نظرات آنان در بخش های مختلف قرار گرفت .

در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی، مهندس خضر دوست و هیات همراه درجلسه ای با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات و مدیر مخابرات استان حضور یافته و با آنان دیدار و گفتگوکرد .

عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت, ضمن تشکر از زحمات مدیران مجموعه ICT  استان آذربایجان شرقی , بر هماهنگی و همکاری شرکت ها و ادارات وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برطرف شدن موانع و مشکلات ارتباطی این استان تاکید کرد .

همچنین در این جلسه موضوعات مشترك و مسائل فی مابین مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهاي لازم  براي رفع مشكلات اتخاذ شد .

مهندس خضردوست در دومین روز این سفر به همراه مهندس همتی به استان آذربایجان غربی رفت و ضمن بازدید از مرکز pc ارومیه از نزديك  وضعیت موجود شبکه انتقال و دیتای زیرساخت استان را بررسی کرد .

همچنین مهندس خضردوست  با حضور در اداره کل ارتباطات زیرساخت این استان نیز با همکاران دیدار و گفتگو کرد .در آغاز این دیدار , مهندس حیدر زاده مدیر کل ارتباطات زیرساخت  استان آذربایجان غربی ,گزارشي از ظرفيت ارتباطي اين استان و ميزان پیشرفت پروژه های عمرانی ، پروژه های نوسازی و بهسازی دیتا و سوئیچ ، انتقال ، فیبر و نیرو ارائه داد .

در این دیدار صمیمی ، خضردوست ضمن  قدردانی از همکاران اداره کل ارتباطات زیرساخت استان که با تمام توان در جهت اهداف شرکت ارتباطات زیرساخت تلاش می کنند ، بر لزوم تامین ارتباطات پایدار و مطمئن جهت ارائه خدمت به مردم شریف استان تاکید کرد .

 در ادامه این نشست صمیمی همکاران مشکلات و موانع کاری خود را مطرح کردند  .

 

ارومیه

 

×