مهندس خضردوست به استان خوزستان سفرکرد

مهندس خضردوست عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت , برای بررسی آخرین وضعیت زیرساخت های ارتباطی در ایام اربعین به خوزستان سفر کرد و ضمن بازدید از پایانه مرزی شلمچه ؛ از نزدیک درجریان خدمات ارتباطات زیرساخت وسایر اپراتورهای بخش ICT   قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات زیرساخت استان خوزستان , مهندس خضردوست به همراه دکتر هاشمی معاون فناوری اطلاعات مدیر عامل ، مهندس نظرپور مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی استانها و مهندس میرزایی مدیرکل بازاریابی و امور تجاری , دوم آبان ماه به خوزستان سفر کرد و از اداره کل ارتباطات زیرساخت این استان نیز بازدید به عمل آورد .

در این سفرکه به منظور بررسی آخرین وضعیت زیرساخت های ارتباطی در زمان ایام اربعین انجام شد , جلسه ای با حضور مدیر کل ارتباطات زیرساخت , ارتباطات و فناوری اطلاعات و مخابرات منطقه خوزستان تشکیل شد .

در این جلسه , مهندس خضردوست بر همکاری همه جانبه دستگاههای مربوطه در راستای رفع مشکلات ارتباطی استان و سرویس دهی مطلوب به زائرین اربعین حسینی تأکیدکرد و خواستار حفظ تعامل و همکاری مدیران در رفع مشکلات و مسائل  استان در بخش  ICT شد .

خوزستان

مهندس خضر دوست همچنین از همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی در آیین اربعین حسینی تجلیل و ارایه خدمات به زوار اربعین حسینی را از حسنات اخروی و دنیوی دانست.

مهندس غدیرپور نیز در این جلسه با اشاره به تمهیدات ویژه برای حفظ و پایداری شبکه زیرساخت و ارائه خدمات مطلوب ارتباطی به هموطنان عزیز و نیز پایش دایمی شبکه ، از آماده باش تیم های فنی به صورت شبانه روزی و تمهیدات ویژه برای ایام اربعین حسینی (ع) خبر داد .

هم چنین در ادامه این سفر, مهندس خضردوست و هیات همراه با هدف بررسی مشکلات و موانع کاری اداره کل زیرساخت خوزستان , با همکاران این اداره کل نیز دیدار کردند .

 در آغاز این دیدار , مهندس غدیرپور با ارائه گزارش کاملی از وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان , برتعامل مثبت و سازنده بین اداره کل ارتباطات زیرساخت و مخابرات منطقه ای خوزستان اشاره کرد و تحقق اهداف توسعه و خدمت رسانی به مردم شریف استان خوزستان را مزیت و فرصت مهم بخش ICT استان دانست .

در این نشست , مهندس خضردوست بر تاثیر عملکرد نیروی انسانی در افزایش بهره وری شرکت اشاره کرد و ضمن گفتگو  با کارکنان بخش های مختلف , برپيگيري و رسيدگي به حل مشكلات آنان تاكيد كرد .

دکتر هاشمی نیزبا اشاره به اهميت و جايگاه تغييرات فناوري درطراحي ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : باز مهندسي الگوي كسب و كار، استفاده از تجربيات موفق و مطالعات تطبيقي كشورهاي پيشرو درحوزه مخابرات، هوشمند سازي و استقرار بخش فناوري اطلاعات به عنوان ركن اصلي و تخصصي شركتهاي حوزه مخابرات و اصلاح هرم نيروي انساني شركت , ايجاد انسجام و هماهنگي هرچه بيشتردر شبكه ارتباطي كشور براي تدوين ساختار شرکت مورد توجه قرار گرفته است.

مهندس خضردوست و هیات همراه ضمن بازدید از پایانه مرزی شلمچه, ازکلیه قسمت های فنی اداره کل ارتباطات زیرساخت استان نیز بازدید و از نزدیک در جریان روند امور، مسائل و مشکلات و توانمندیهای کارکنان این مجموعه قرار گرفتند .

 

×