مراسم تودیع و معارفه معاون سابق و جدید توسعه منابع مدیرعامل برگزارشد

صبح امروز مراسم تودیع مجید خباز ومعارفه تقی محمدی با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت؛هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات , دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و معاونین مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی و استان ها برگزار شد.

در این مراسم دکترعباسی شاهکوه با اشاره به ویژگی های ممتاز آقای خباز معاون سابق توسعه منابع گفت : ایشان یکی از مدیران متعهد و با سابقه ای درخشان در حوزه کار خود هستند و در طول تصدی مسئولیت با تمام توان و تلاش خود زحمات زیادی را برای پیشبرد اهداف و منافع شرکت متحمل شدند.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای خباز در مدیریت جدید تاکید کرد  : خوشبختانه ایشان از ما زیاد دور نیستند و با حضور در وزارت ارتباطات همچنان در تعامل کاری خواهیم بود و حضورشان را در کنار خود به عنوان خانواده ارتباطات شاهد خواهیم بود .

فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت,هماهنگی وامور پشتیبانی نیز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات خباز  گفت : امکان ارائه نحوه خدمات 5 ساله در زمان اندک این مراسم امکان پذیر نخواهد بود و از زمانی که از نزدیک با آقای خباز و آقای محمدی کار می کردیم  متوجه  یک ویژگی بارز در این دو عزیز شدم  و اینکه هر دو فداکار وبسیار پر تلاش هستند , علاقه و وفاداری شان به سازمان مثال زدنی است و مسئولیت پذیری شان بسیار بالاست و آرزو می کنم همیشه در طول ایام خدمت خود سربلند و سرافراز باشند .

تودیع

در ادامه مراسم , مجید خباز معاون سابق توسعه منابع مدیرعامل  نیز با ارائه گزارشی از عملکرد 5 ساله  خود در این حوزه ؛ ضمن گرامی داشت یاد مدیران عامل سابق شرکت و دیگر مدیرانی که بازنشسته گردیده اند ؛ از همکاری تمامی مدیران و همکاران در ایام خدمت تشکر و اظهار امیدواری کرد  فعالیت های شرکت پس از این نیز در مسیری با کیفیت بیشتر ادامه داده شود .

هم چنین در این مراسم حکم انتصاب تقی محمدی قرائت و به عنوان معاون جدید توسعه منابع مدیرعامل به وی اهداء شد .

تقی محمدی ضمن معرفی عملکرد خود در حوزه های اداری و مالی گفت : آقای خباز نمونه کامل فرد وفادار و برخوردار از تعلق سازمانی هستند و تلاش و کوششی که در شرکت ارتباطات زیرساخت داشتند قابل ستایش است و از ایشان درخواست می کنم بنده را از تجربیاتشان محروم نکنند .

گفتنی است طی حکمی از سوی فرهاد معارفی معاون توسعه,هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات , مجید خباز به سمت مدیرکل امور اداری و پشتیبانی این وزارتخانه منصوب شده است .

 

×