پیام مهندس فتاحی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره به مناسبت سالروز تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت

خداوند متعال را شاکریم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد و فرصتی عطا کرد تا در مسیر خدمت به جامعه ایرانی و مردمانی که شایسته بهترین ها هستند قدم برداریم .

گرامیداشت چهاردهمین سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت، که به یقین موجب تحولی عظیم در صنعت ارتباطی کشور شده را، فرصتی برای قدرشناسی از همه همکارانم می دانم که در باروری درخت توسعه فناوری ارتباطات صبورانه و بی ادعا کوشیده اند .

توجه خاص به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در سیاست های کلی برنامه ششم توسعه و در قالب سرفصلهای مشخص شده، مبین نقش ویژه ICT در توسعه ملی به عنوان توانمند ساز، توسعه آفرین و اثربخش بر رشد و توسعه فرهنگی اجتماعی و اقتصادی ایران عزیز می باشد .

در طی این مسیر بالنده، توسعه زيرساخت هاي شبکه ارتباطی کشور بر عهده این شرکت بوده است و شدت تحولات در اين حوزه سرعتی دهها برابر پیدا کرده است .

شركت ارتباطات زیرساخت توانسته است ضمن ارتقای ظرفیت ارتباطی و توان فناورانه خود در بخش ICT که زیرساختی ترین بنای توسعه می باشد، با گام نهادن در مسیر رشد و گسترش این بخش و با همت و کوشش بی دریغ در پیشبرد اهداف تعریف شده، افتخارات ارزشمندی را کسب نماید.

با توجه به پر رنگ شدن مفاهیمی مانند تحول دیجیتال و اقتصاد دیجیتالی، تحکیم و توسعه زیرساخت های ارتباطی سهم جدی تری به خود خواهد گرفت که در این میان نقش همکاران عزیزمان در شرکت ارتباطات زیرساخت تعیین کننده خواهد بود.

ضمن تبریک چهاردهمین سالروز تأسیس شرکت، تلاش های صادقانه تک تک همکاران عزیزم که منجر به شکوفائی صنعت ارتباطات به عنوان موتور رشد و عامل شتاب دهنده توسعه سایر بخش های کشور شده است را ارج نهاده و مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه مدیران و کارکنان محترم ابراز می نمایم.

امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق، بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز شرکت ارتباطات زیرساخت، در رسیدن به اهداف دولت تدبیر و امید نیز همچون گذشته موفق باشیم .

" پریدن " باور پرنده ای است که به پرواز می اندیشد.

                                                                                                 حمید فتاحی

×