مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان خراسان شمالی منصوب شد

به گزارش دفتر مدیرعامل و روابط عمومی وامور بین الملل در این مراسم که دکتر ثمینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار استان خراسان شمالی , خضردوست عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت , همتی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات , نظرپور مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران وامور هماهنگی , احمدوند معاون دفتر مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل ,  مرتضوی مدیرکل سابق زیرساخت استان و جمعی از مدیران حضور داشتند , ضمن تقدیر و تکریم از خدمات مرتضوی در طول مدت مسئولیت , دست پاک  به عنوان مدیرکل جدید  استان معرفی شد.

بجنورد

در این مراسم خضردوست عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن تشکر از حمایت ها و توجه خاص مجموعه استانداری به حوزه ict استان بویژه شرکت ارتباطات زیرساخت , به ارائه گزارش مختصری از نقش این شرکت در حوزه ارتباطات پرداخت  و اظهار داشت :  به جهت مسائل جاری کشور , شرکت ارتباطات زیرساخت با اقدامات گسترده و خوبی که در زمینه تکمیل شبکه زیرساخت های ارتباطی کشور  انجام داده است قطعا  در برابر هرگونه تحریم احتمالی و شرائط ویژه آمادگی کامل داشته و پایداری شبکه ارتباطی کشور را حفظ خواهیم کرد .

وی ضمن تشکر از حمایت ها و همکاری های استانداری , همدلی مجموعه مدیران حوزه ict  را ارزشمند دانست .

بجنورد

هم چنین ثمینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار استان خراسان شمالی با ارائه گزارشی از ظرفیت های ارتباطی موجود در استان بر ضرورت منافع ملی تاکید کرد  و گفت :  به دلیل نیازهای استان و مطالبات مطرح شده از سوی  مردم ایجاب می کند زیرساخت های مناسب برای ارائه خدمات بهتر ایجاد شود .

وی با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت ها در استقرار دولت الکترونیک گفت : در حال حاضر در برخی نقاط استان بویژه مناطق محروم مرزی , نیاز به توسعه زیرساخت و ارتباطات تلفن همراه در اولویت است و این توسعه با هدف تامین امنیت پایدار صورت گیرد .

وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مرتضوی اظهار کرد  : امنیت پایدار با حضور مردم ایجاد می شود , بنابراین باید بهترین خدمات به مردم ارائه شده و رضایت آنها جلب شود , لذا با حمایت هائی که صورت خواهد گرفت امیدواریم با همکاری مدیرکل جدید ارتباطات زیرساخت استان با توجه به شرائط موجود کشور شاهد خدمات بهتری باشیم .

هم چنین در این مراسم  مهندس همتی و مهندس نظرپور به بیان گزارش مختصری از فعالیت های شرکت ارتباطات زیرساخت پرداختند .

امید دست پاک نیز ضمن تشکر از حضور مهندس خضر دوست و سایر مدیران در این مراسم , از فعالیت ها و زحمات علی مرتصوی در طول دوران مسئولیت تقدیر و به تشریح برنامه های خود در استان پرداخت .

در ادامه مهندس خضردوست و هیات همراه در نشست صمیمانه همکاران اداره کل زیرساخت استان خراسان شمالی شرکت کردند .

عضو هیات مدیره در دیدار با کارکنان اداره کل زیرساخت خراسان شمالی گفت : متولی هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات , شرکت زیر ساخت می باشد و یکی از ثمرات این شبکه جلوگیری از فساد اداری است .

بجنورد

خضردوست  با اشاره به ظرفیت های ارتباطی ایجاد شده در استان توصیه کرد : اپراتورها باید از این ظرفیت استفاده کرده تا خدمات رسانی به مردم بهتر انجام شود.

وی گفت : مهندس جهرمی تاکید کرده اند در روند توسعه , پدافند غیر عامل حتما در نظر گرفته شود و به دلیل اهمیت توسعه سرویس ها در زیرساخت ها , قطعا جهت چابک سازی , تغییر ساختار و مهندسی مجدد هم در چارت سازمانی و هم در فرآیندهای فنی خواهیم داشت .

عضو هیات مدیره ضمن تاکید بر توسعه شبکه ارتباطی کشور و اهمیت توسعه سرویس ها افزود :  شرکت های دانش بنیان و شرکت های داخلی , هم در بخش صنایع و هم در تولید محتوا اقدامات خوبی انجام داده اند که ضمن استفاده از خدمات این شرکت ها , از آنها حمایت هم می کنیم .

در پایان این نشست به سوالات مطرح شده از سوی کارکنان پاسخ داده شد .

 

 

×