پیام مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت هفته ارتباطات و روز روابط عمومی

27 اردیبهشت ماه  روز جهانی ارتباطات , یادآور تلاش خالصانه افرادی است که برای  اعتلاء وارتقای فرهنگ مدنی با به کارگیری هنر و مهارت و دانش و با هدف توسعه انسانی، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان که پایه ی حرکت اجتماع می باشد  فراهم می آورند .

ارتباطات عنصری حیاتی از زندگی انسانی و به اهمیت نیازهای اولیه و فیزیکی است و از هنگامی که نخستین جامعه های بشری شکل گرفت و پیچیدگی آن ها سبب ساز تقسیم کار شد ارتباطات و به دنبال آن روابط عمومی تبدیل به دو پدیده برای همزیستی، همدلی و همزبانی، درک متقابل انسان ها از یکدیگر و انسان ها و سازمان های اجتماعی از همدیگر شدند و این دو پدیده در طول تاریخ بشری همراه و همپای زندگی انسان ها حرکت کرده و زمینه انتقال و مبادله اطلاعات و تفاهم را هموار ساخته اند.

تحولات شگفت‌انگيزي كه در حوزه فناوري‌هاي نوين ارتباطي بوجود آمده، جهان را كوچك‌تر و انسان‌ها را به هم نزديك‌تر ساخته به نحوي كه امكان برقراري ارتباط همگان با هم را در هر جا و در هر زمان فراهم نموده است. در این میان، روابط‌عمومی به عنوان سامانه‌ای منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه و موثر در جهت اطلاع رساني و شفاف سازي، مي تواند پلی باشد برای ایجاد و حفظ ارتباط يك مجموعه با دنياي خارج از آن.

 روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مبارکی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.

این روز شکوهمند و فرهمند را به شما مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی که با الهام از هم افزایی ، هم اندیشی ، همسویی ، همنوایی ، همگرایی و با ابتکار و امید،  قانونمند ، هدفمند و هوشمند ؛ با صداقت ، شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح سازمان و منافع همگنان در جهت انجام رسالت خطیر و خیره کننده ی خود قرار می دهید؛ تبریک و تهنیت عرض می نمایم . امید است همواره پشتیبان و پشتوانه ای در جهت پیشبرد اهداف سازمان باشید و کماکان با ارتباط موثر در سامان دادن ارتباطات شرکت نقش آفرین و اثرآفرین باشید .

 

 

×