در مراسم بهره برداري از پروژه هاي شركت ارتباطات زيرساخت جمعي از مديران و دست اندر كاران پروژه ها از سوي وزير ارتباطات وفناوري اطلاعات مورد تقدير قرارگرفتند

در مراسم بهره برداري از پروژه هاي شركت ارتباطات زيرساخت  كه با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات،مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت و معاونين وزير برگزار شد جمعي از مديران و دست اندر كار ان اجراي پروژه هاي توسعه و گسترش ديتاي بين الملل IGW))و توسعه شبكه انتقال (تدبير ) از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اهداي لوح سپاس ، مورد تقدير قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل  در پايان اين مراسم مهندس اسماعيل رادكاني معاون فني مدير عامل ،مهندس مسعود رضا سلطاني مديركل پشتيباني فني،مهندس علي رضا زعيم كهن معاون طرح و توسعه شبكه ديتا،مهندس جواد نايب رييس اداره راه اندازي تجهيزات لاين فيبر نوري و مالتي پلكس،مهندس مجتبي نجاتي اميري مديركل نظارت فني،مهندس سهراب آغ بيات مديركل كنترل و هماهنگي و پايش،مهندس محسن منصوري،معاون فيبر نوري و مالتي پلكس،مهندس علي رضا اصغريان مديركل مهندسي عمليات شبكه مورد تقدير قرار گرفتند.

DSC_3580.JPG

در متن اين لوح تقدير آمده است:دست یافتن به آرزوهای بزرگ ملی نیازمند توکل به لطف الهی برای برداشتن گام های بلند ، مستحکم و مطمئن در مسیر رشد و اعتلای ایران اسلامی است .

 شکوفائی و بالندگی میهن عزیزمان مرهون سعی و تلاش افرادی است که خدمت صادقانه را الگوی همت خویش ساخته و در راه تعالی ، آسایش و رفاه ملت شریف ایران در تمامی عرصه ها گام های مفید و ارزشمندی برمی دارند.

ایران عزیزمان در راه دستیابی به اهداف بزرگ انسانی برای خدمت به جامعه ایرانی و بشری ،گریزی جز تلاش و همت بیشتر را پیش روی خود نمی بیند .

 بسی شایسته است از تلاش های خالصانه جنابعالی و همکاران خدوم تان به جهت ایفای نقش موثر در اجراي پروژه هاي توسعه و گسترش ديتاي بين الملل (IGW  ) و توسعه شبکه انتقال ( تدبیر ) تقدیر و تشکر گردد .

از درگاه ایزد منان توفیقات جنابعالی و همکاران محترم را برای نقشی پایدار و مانا در جهت رشد وشکوفائی و تحقق اهداف بزرگ ارتباطات مسئلت دارم .

 

 

×