به مناسبت ایام الله دهه فجر دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با فرزندان شاهد دیدار کرد

فرزندان شاهد شاغل در شرکت ارتباطات زیرساخت در هفتمین روز از ایام مبارک فجر  با دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت و جمعی از مدیران صبح امروز دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در آغاز این نشست صمیمی , دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت  ضمن خیر مقدم به فرزندان شاهد  از حضور آنان در این جلسه قدردانی کرد .
در این دیدار مدیرعامل با تقدیر از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت : این جلسه برای من جلسه ای با حس معنوی است و علت آن حضور شما فرزندان شهدای گرانقدر می باشد  . ما همگی در قبال شهدا و ایثارگران احساس وظیفه می کنیم .
وی با توجه به ایثار و ازخودگذشتگی شهدا برای امنیت و ثبات کشور افزود : ما میراث دار شهدا هستیم و یادگاران شان را باید مورد توجه و تکریم قرار داده  و شان و منزلت آنان را حفظ نمائیم , لذا بر خود لازم می دانم که برای برطرف کردن مشکلات شما عزیزان تلاش کنیم .
در ادامه این نشست که خباز معاون توسعه منابع , محمدی ستا مدیرکل توسعه سرمایه انسانی و جمعی دیگر از مدیران شرکت نیز حضور داشتند  , فرزندان شاهد به تبیین دیدگاه های خود پرداخته و مدیرعامل به سوالات و دغدغه های مطرح شده از سوی آنان پاسخ  و دستورات  لازم را صادر کرد

هم اندیشی

 

×