مراسم تجليل از خانواده شهيد والامقام حاج يونس اماني با حضور نايب رييس هيات مديره شركت ارتباطات زيرساخت برگزار شد

فرهاد معارفي نايب رييس هيات مديره شركت ارتباطات زيرساخت با حضور در مراسمي كه به مناسبت  تكريم خانواده شهيد حاج یونس امانی در اداره كل ارتباطات زيرساخت آذربايجان غربي  برگزار شد با اهداي لوح از خانواده ايشان  تجليل كرد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت ارتباطات زيرساخت در اين مراسم علاوه بر نايب رييس هيات مديره شركت ارتباطات زيرساخت ،مهندس نظرپور مدير كل زير ساخت شهرستان هاي استان تهران و امور هماهنگي استان ها ،حسن احمدوند  معاون دفتر روابط عمومي و امور بين الملل ، علي الياسي رييس امور ايثارگران ،جمعي از مديران استاني  وخانواده شهيد حاج یونس امانی حضور داشتند .

در اين مراسم فرهاد معارفي با تكريم از مقام شامخ شهدا و خانواده شهيد حاج يونس اماني طي سخناني گفت:  وجود آرامش و امنیت پایدار در منطقه را حاصل وفاق ملی، همدلی و انسجام درونی ایران اسلامی می دانیم و انگیزه و روحیه شهادت طلبی و ایثارگری در رزمندگان اسلام در مرزهای جمهوری اسلامی ایران یکی دیگر از عوامل پایداری امنیت در منطقه است.

وي با اشاره به امنیت مثال زدنی ایران اسلامی  تصريح كرد: اين امنيت  دستاورد دلاورمردان بی ادعایی است  که در اقصی نقاط کشور از حدود و ثغور میهن اسلامی همچون جان گرانبهای خویش حراست می کنند .

فرهادمعارفي افزود: ایران اسلامی امروز در منطقه ای پر از توطئه و آتش افروزی از سوی دشمنان قرار گرفته که امنیت و آرامش منطقه را نشانه رفته اند و اهداف شوم خویش را در تضعیف کشورهای منطقه دنبال می کنند .

وي با تاكيد بر اين نكته كه  جمهوری اسلامی ایران با همت و ایثارگری نیروهای نظامی و انتظامی در اوج اقتدار، امنیت و ثبات قرار دارد افزود:  همه این ها مرهون همت بلند و ارزشمند این شجاع مردان است که با رشادت های خود، آرامش را برای هموطنان تامین کردند.

 

11_8.jpg

 

نايب رييس هيات مديره شركت ارتباطات زيرساخت  در پايان با عرض تسليت   شهادت حاج یونس امانی این دلاور مرد خطه آذربایجان به بازماندگان و مردم شریف آذربایجان از خانواده اين شهيد والا مقام تجليل كرد.

  شهيد حاج يونس اماني در سيزدهم ديماه سال جاري در نقطه مرزي پيرانشهر در درگيري با عوامل ضد انقلاب و تروريست هاي منطقه به شهادت رسيد،وي برادر مجتبي اماني از همكاران اداره كل ارتباطات زيرساخت استان آذر بايجان غربي بود .

×