شبكه ارتباطات زيرساخت در مناطق زلزله زده پايدار است

در حال حاضر وضعيت ارتباطي مناطق زلزله زده غرب كشور (شهرهاي قصر شيرين ، سرپل ذهاب ، ثلاث باباجاني ، اسلام آباد ، كرند و دالاهو( عادي است و شبكه ارتباطي كشور هيچ مشكلي ندارد .

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت ارتباطات زيرساخت , فرهاد معارفي سرپرست اين شركت با اعلام مراتب همدردي و تسليت به خانواده های جانباختگان اين حادثه با بيان مطلب فوق گفت : با تمهيداتي كه با همكاري مراكز همراه اول , شركت مخابرات , ايرانسل و رايتل صورت گرفته هيچ مشكلي در زمينه اختلال يا قطعي ارتباط در مناطق زلزله زده نداريم.

وی با اشاره به قطعی برق در برخی از مناطق افزود : تعدادی از سایت های تلفن همراه در این مناطق به دلیل قطعی برق از مدار خارج شده بود که خوشبختانه با حضور تیم های فنی مشکل رفع شده است  .

فرهاد معارفی خاطرنشان کرد : با توجه به افزایش حجم تماس های ارتباطی در این مناطق و برای رفع نگرانی هموطنان , تجهیزات فنی و کانالهای ارتباطی جهت سهولت در برقراری ارتباط افزایش پیدا کرده است .

وي افزود : با تمهيداتي كه صورت گرفته جمعي از كارشناسان و متخصصان از مرکز و  ادارات كل ارتباطات زيرساخت استانهاي همجوار در قالب تيم هاي فني براي پشتيباني و مشكلات احتمالي به مناطق زلزله زده اعزام شدند .

فرهاد معارفي در پايان از اعلام آمادگي اين شركت براي كمك هر چه بیشتر به تأمين زيرساخت هاي ارتباطي جهت تسهيل در ارتباطات مردم در مناطق زلزله زده خبر داد

×