صفحه اصلیجزییات خبر

افتتاحیه همایش روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

افتتاحیه همایش روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه پنجم تیرماه سال جاری به مدت 3 روز با برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع در سالن شهید قندی و با حضور دکتر زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،مهندس جعفرپور معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیران و کارشناسان روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در مراسم افتتاحیه این همایش سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در سخنانی به نقش روابط عمومی ها در تبیین عملکرد دولت تاکید کرد.

 

سپهر خلجی با اشاره به اینکه کار روابط عمومی بر اساس اطلاعات و ارتباطات است، افزود: باید توجه داشته باشیم دولت بزرگترین تولیدکننده خبر در کل کشور است و نمی توان خبر را بدون دولت تصور کرد. به عبارتی بیشترین کنشگری ارتباطی و تولید اطلاعات را دولت دارد و وظیفه ما طراحی خبر و رویداد است تا تصویرسازی از آن سازمان و دستگاه صورت بگیرد.

 

بر اساس این گزارش، در این همایش دکتر زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر نقش و جایگاه ویژه روابط عمومی ها در امید آفرینی تببین دستاوردها ،اقدامات و بیان نکات فنی و پیچیده به زبان ساده و قابل فهم برای عموم مردم و تلاش برای ارتقاء جایگاه آنها تاکید کرد.

 

در این همایش سه روزه فراگیران در پنج گروه، دوره‌های آموزشی تبیین دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌های رسانه‌ای و اطلاع رسانی مرکز روابط عمومی، آشنایی با شبکه ملی اطلاعات، خبرنویسی، هم افزایی، ارتباطات و شبکه سازی، کاربرد شبکه‌های اجتماعی در روابط عمومی و پاسخگویی در پیام رسان ویراستی را در روز اول فرا می‌گیرند و در روز دوم، دوره‌های طراحی کمپین رسانه‌ای با تاکید بر خط روایت اول، تدوین موبایلی، جریان سازی در فضای اطلاع‌رسانی، عکاسی خبری، استانداردهای تولید محتوای اثرگذار و مدیریت بحران رسانه را در آموزش خواهند دید.

همچنین کارشناسان روابط عمومی در روز پایانی این همایش، سوژه یابی در شبکه‌های اجتماعی را آموزش دیده و در جلسه پرسش و پاسخ با مدیران عالی وزارت و شرکت‌های تابعه شرکت خواهند کرد.

 

 

۶ تیر ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۰ نفر
۵۸,۹۸۴ نفر
۴۲۷ نفر
۴۳۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض