صفحه اصلیجزییات خبر

برگزاری پنجمین همایش هم‌اندیشی حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت

برگزاری پنجمین همایش هم‌اندیشی حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت
پنجمین همایش هم‌اندیشی حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت، با حضور معاون وزیر و رئیس هیات‌ مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، معاون قضایی رئیس کل دادگستری، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، مدیران ارشد وزارت ارتباطات و شرکت ارتباطات زیرساخت، اساتید دانشگاه و همکاران حقوقی در سالن شهید نصرالهی شرکت ارتباطات زیرساخت، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، پنجمین همایش هم‌اندیشی حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت، با حضور معاون وزیر و رئیس هیات‌ مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیرکل دفتر حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت و وزارت ارتباطات، معاون قضایی رئیس کل دادگستری، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، رئیس مرکز حراست شرکت ارتباطات زیرساخت و وزارت ارتباطات، رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات شرکت ارتباطات زیرساخت و وزارت ارتباطات؛ اساتید دانشگاه و همکاران حقوقی در سالن شهید نصرالهی شرکت ارتباطات زیرساخت، برگزار شد.
در این همایش یک روزه که با محوریت حقوق ارتباطات برگزار شد، ابتدا دکتر صمدی مدیرکل دفتر حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن خوش‌آمد‌گویی به مهمانان، همایش را مهم ارزیابی کرد و به معرفی مهمانان پرداخت.
در ادامه دکتر نیکوکار معاون قضایی رئیس کل دادگستری و سرپرست معاونت پیشگیری از جرایم دادگستری استان تهران، درباره راههای پیشگیری ازجرائم در حوزه رایانه ای و فضای مجازی سخنرانی کرد.
پس از آن سرهنگ گودرزی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، نشت اطلاعات در سازمان ها، چالش ها و راهکارهای مقابله با آن را مطرح کرد.
دکتر امیری رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیگر سخنران این همایش بود که درباره صیانت از حریم خصوصی اطلاعات شهروندان و نحوه صیانت از اطلاعات دستگاههای اجرایی، مطالبی را عنوان کرد.

حقوقی 01
همچنین مهندس جعفرپور معاون وزیر و رئیس هیات‌ مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، درباره عملکرد و برنامه آتی شرکت ارتباطات زیرساخت سخنرانی جامعی ارائه کرد و در ادامه دکتر لرستانی سرپرست جرایم رایانه ای تهران از ترمینیشن و اورجینیشن سخن گفت.
مهندس نفتی مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیگر مهمان این مراسم بود که درباره ضرورت و اهمیت جانمایی و تثبیت اطلاعات املاک در سامانه کاداستر، نحوه اعمال جرائم مستحدثات، کابل های نوری و تعیین دید رادیویی، سخنرانی کرد.
در ادامه دکتر شیروی استاد دانشگاه، از قراردادهای تجاری و بین المللی و فسخ و آثار آن سخن گفت و دکتر فاضل مدیرکل حقوقی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره اختلافات دستگاه های اجرای چالش هایی را عنوان کرد.
همچنین در این همایش طرح موضوعات ارسالی از سوی استان ها توسط مدیر کل دفتر حقوقی مطرح شد و سپس دکتر تفکریان استاد دانشگاه در حوزه ثبتی، درباره نحوه اخذ سند مالکیت برای اراضی فاقد سند یا مجعول المالک، سخنرانی کرد.
مجید خباز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، راهبر حوزه ستادی و رئیس کارگروه پنل تخصصی دیگر سخنران این مراسم بود و در پایان پنل تخصصی با حضور آقایان خباز، آغ بیات، عظیمی و صمدی برگزارشد و مشکلات حقوقی استان ها بررسی و جلسه پرسش و پاسخ برگزارشد.

در پایان همایش هم‌اندیشی حقوقی، از مدیران برتر ستادی، استانی و مشاورین استان ها تقدیر شد.

حقوقی 02

 

۴ تیر ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۵۸,۲۲۶ نفر
۱۰۰ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض