صفحه اصلیجزییات خبر
جعفرپور درمراسم تودیع و معارفه معاونان:

تاثیرگذاری شرکت ارتباطات زیرساخت درICT کشور و منطقه/ نیروی متخصص و متعهد سرمایه اصلی ماست

تاثیرگذاری شرکت ارتباطات زیرساخت درICT کشور و منطقه/ نیروی متخصص و متعهد سرمایه اصلی ماست
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت درمراسم تودیع و معارفه معاونان شرکت گفت: هرگونه تغییر و تحول در این شرکت می تواند درکلICT کشور و حتی منطقه تاثیر گذارباشد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مراسم تودیع و معارفه معاونین شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت، عصر روز یک شنبه 28 خردادماه، برگزار شد.

رسانه جدید
در این مراسم مهندس جعفرپور اظهار کرد: برای ما افتخار است که هرکس از شرکت جدا می شود، در بالاترین سطوح تصمیم گیریICT کشور مجددا به کار گرفته می شود و این نشان دهنده سطح بالای توانمندی نیروی انسانی ما در شرکت ارتباطات زیرساخت است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: قطعا به لحاظ تاثیر گذاری، این شرکت در نوک هرم ICT کشور قرار دارد و هرگونه تغییر و تحول در این شرکت می تواند در کل ICT کشور و حتی منطقه تاثیر گذار باشد.
وی ادامه داد: پروژه هایی که در خلیج فارس در حال انجام است حاصل تلاش و مجاهدت همکاران معاونت فنی و پشتیبانی همه معاونت ها و همکاران عزیز بوده است و نقشه ارتباطات کریدورهای بین المللی را تغییر می دهد. اتفاقی که در خلیج فارس در حال رخ دادن است؛ قطعا در ارتباطات کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای شرق آسیا مثل چین و هند تاثیر گذار است و این نشان دهنده تلاش ها و زحمات همکاران ما در این شرکت می باشد.


معاون وزیر ارتباطات تصریح کرد: سرمایه شرکت ارتباطات زیرساخت مراکز گسترده و مجهز در سراسر کشور نیست، سرمایه ما نیروی متخصص، متدین و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که سخت کوشانه و مجاهدانه کارها را به پیش می برند و به مردم و نظام اسلامی خدمت می کنند.


رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: کسی که در زیرساخت مشغول شده و روزهای سختی را پشت سر گذاشته، هم خود رشد کرده و هم مجموعه را رشد داده است. چنین فردی هیچ گاه از شرکت ارتباطات زیرساخت جدا نخواهد شد و همیشه باقی خواهد ماند.

مطلق
دراین مراسم طبق احکام جداگانه ای از سوی مهندس محمد جعفرپورمعاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، دکتر امیرحسین عامی مطلق به عنوان معاون راهبردی و توسعه کسب و کار و مسعود عظیمی به سمت معاون توسعه منابع مدیرعامل منصوب شدند و احکام خود را از مدیرعامل شرکت دریافت کردند.

عظیمی
همچنین مهندس محمد جواد فراهانی که به سمت مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه منصوب شده است، حکم خود را از مدیرعامل شرکت، دریافت کرد.

فراهانی
دراین مراسم مهندس جعفر پور از زحمات و تلاش های مجاهدانه آقایان نوروزی و محمدی تقدیر کرد.
درادامه مجید خباز عضو هیات مدیره، دکترامیرحسین عامی مطلق، مسعود عظیمی، تقی محمدی، محمدجواد فراهانی و دکتر نوروزی مطالبی را درارتباط با جایگاه و اهداف شرکت ارائه کردند.
در پایان با اهدای لوح از زحمات دکتر نوروزی و تقی محمدی، تقدیر شد.

عکس دسته جمعی

۲۹ خرداد ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۰ نفر
۱,۰۹۱,۵۷۱ نفر
۳۷۳ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض