صفحه اصلیجزییات خبر
در هفتمین المپیاد ورزشی؛

در بخش مدیران، شرکت ارتباطات زیرساخت به مقام اول رسید

در بخش مدیران، شرکت ارتباطات زیرساخت به مقام اول رسید
در هفتمین المپیاد ارتباطات، شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش مدیران به مقام اول رسید و جام قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان رشته‌های تیمی و انفرادی در المپیاد ورزشی مدیران ارتباطات، در چهار خرداد ماه سال جاری با حضور مدیران شرکت ها، سازمان ها و مراکز تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

مدیران
بر اساس این گزارش بیش از ۹۰ ورزشکار ، کادر فنی و مربیگری از مدیران وزارت ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه و شرکت های مخابراتی در ۴ رشته فوتسال ، فوتبال دستی ، تیراندازی و شنا در این مسابقات حضور یافتند .


در این مراسم ضمن اهدای حکم قهرمانی و لوح تقدیر به ورزشکاران و مربیان، از 3 سازمان برتر که حائز بیشترین امتیازات در مجموع رشته‌ها شدند با اهدای جام قهرمانی تقدیر شد.


بر اساس این گزارش پس از شرکت ارتباطات زیرساخت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت پست بانک به ترتیب مقام دوم و سوم هفتمین دوره مسابقات المپیاد ورزشی دست یافتند.

کیوان معظمی مقام اول کرال سینه و مقام دوم قورباغه،محسن نوروزی مقام اول قورباغه، علوی مقام دوم کرال سینه، حسن احمدوند مقام اول طپانچه، تیم فوتبالدستی  محسن نوروزی و علوی مقام دوم و تیم فوتبالدستی حسن احمدوند و غفار تبریزی مقام سوم رسیدند.

 

المپیاد ورزشی ارتباطات از 30 اردیبهشت در گیلان و مازندران در حال برگزاری است و تا به اینجا پرونده بخش بانوان و بخش مدیران بسته شده است. در ادامه این رقابت‌ها از شنبه 6 خرداد مسابقات در بخش آقایان شروع خواهد شد.

 

 

 

۶ خرداد ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۲ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۹ نفر
۳۷۱ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض