صفحه اصلیجزییات خبر

آغاز به کار المپیاد ورزشی ارتباطات با حضور بانوان شرکت ارتباطات زیرساخت

آغاز به کار المپیاد ورزشی ارتباطات با حضور بانوان شرکت ارتباطات زیرساخت
المپیاد ورزشی ارتباطات با حضور جمعی از بانوان شرکت ارتباطات زیرساخت در ورزشگاه شهید چمران رامسر آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، شامگاه شنبه ، ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری، آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی ارتباطات با حضور سیده عاطفه موسوی مشاور امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بانوان خانواده ارتباطات کشور و شرکت ارتباطات زیرساخت، در ورزشگاه شهید چمران رامسر، آغاز شد.

المپیاد ورزشی بانوان 02

در بخشی از این مراسم دکتر موسوی مشاور امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر کنش گری اجتماعی قهرمانان ورزشی در حوزه بانوان تاکید کرد و افزود: شما ورزشکاران با اراده و تمرینات ورزشی، نقش مرجعیت را در جامعه ایفا می کنید که در تاثیری گذاری فرهنگی بسیار حائز اهمیت است.
وی اظهار کرد: لازم است با رسانه ای کردن تلاش بانوان ورزشکار باهمه درگیری های خانوادگی و دارا بودن فرزند، جایگاه ورزشکاران دست کم گرفته نشود.

مشاور امور بانوان از تشکیل کارگروه تخصصی سلامت بانوان در وزارت ارتباطات، برای اولین بار خبر داد و بر تاثیر گذاری فرهنگی و اجتماعی زنان تاکید کرد.
همچنین در قسمت دیگری از آیین افتتاحیه ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه همسران و مادران شهدا، از همسر شهید مدافع حرم علیرضا نظری، تجلیل شد.
اجرای گروه موسیقی سی گل از دیگر برنامه های شاد آیین افتتاحیه بود که با استقبال ورزشکاران مواجه شد.

بر اساس این گزارش، المپیاد ورزشی ارتباطات در رده بانوان در ۴ رشته‌ی تنیس روی میز، شنا، تیراندازی و آمادگی جسمانی از 30 اردیبهشت تا 2 خرداد درحال برگزاری است و بیش از ۱۵۰ بانوی ورزشکار دراین دوره از مسابقات شرکت می کنند و در ادامه، مسابقات مدیران و آقایان ورزشکار از خانواده ارتباطات کشور برگزار خواهد شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۹ نفر
۵۹,۰۰۸ نفر
۶ نفر
۴۴۵ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض