صفحه اصلیجزییات خبر

وزیر ارتباطات از نمایشگاه اینوتکس بازدید کرد

وزیر ارتباطات از نمایشگاه اینوتکس بازدید کرد
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نمایشگاه اینوتکس از فعالیت شرکت ها و استارت آپ های فناور بازدید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعدازظهر امروز (پنج شنبه) با حضور در پارک فناوری پردیس از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری موسوم به اینوتکس ۲۰۲۳ بازدید کرد.
زارع پور که با همراهی جمعی از مدیران و معاونان خود به این نمایشگاه آمده بود از غرفه های شرکت های فناور و استارت آپ های حاضر در نمایشگاه و محصولات و تولیدات ارایه شده بازدید کرد و با فعالان این حوزه به گفت وگو پرداخت و به سوالات و دغدغه های آنان پاسخ داد و برخی از برنامه های وزارت ارتباطات برای توسعه زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات و تسهیل فعالیت شرکت های فناور را تشریح کرد.
وزیر ارتباطات در این برنامه از شرکت های فعال در حوزه هوشمند سازی، تحلیل داده و اینترنت اشیا بازدید کرد.
از مجموعه وزارت ارتباطات نیز پست بانک و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام، با برپایی غرفه در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس حاضر هستند.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۲) با حضور ۴۰۰ استارتاپ و شرکت دانش بنیان، از ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ آغاز شد و تا ۲۳ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس ادامه دارد.
این نمایشگاه برای تعامل علمی کشور‌ها و عرصه تجارت و کسب و کار است و با هدف افزایش مشارکت بین شرکت‌های دانش بنیان و فناوری داخلی و خارجی در راستای هم افزایی، جذب سرمایه و شبکه سازی زیست بوم فناوری کشور در پارک علم و فناوری پردیس آغاز به کار کرد.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۳ نفر
۵۶,۴۳۸ نفر
۱۹۲ نفر
۴۴۷ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض