صفحه اصلیجزییات خبر
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

تقدیر از همکاران بخش خدمات شرکت ارتباطات زیرساخت

تقدیر از همکاران بخش خدمات شرکت ارتباطات زیرساخت
به مناسبت 11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت از همکاران کارگر شاغل در پیمانکاری در نمازخانه ساختمان مرکزی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به منظور قدردانی از خدمات و تلاش های ارزشمند همکاران کارگر بخش پیمانکاری، دکتر مطلق مدیرکل دفتر هیئت مدیره، مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل به نمایندگی از مهندس جعفرپور معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل با اهدا لوح تقدیر و بسته های فرهنگی از زحمات 11 نفر از همکاران این بخش تقدیر کرد.

اسامی تقدیر شوندگان عبارتند از : خانم ها مهناز علی نژاد، سمیرا دهقانی ، خانم حیدرنژاد، و آقایان علی جباری، رسول صفری، مسلم صفایی، کمال سیسنکایی، احمدرضا نوروزی زاده، علی رضا کریمی، محسن عبدالهی

روز کارگر

کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند بی شک همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است و در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت، رونقی دو چندان خواهد یافت. همه ساله اول ماه می ( 11 اردیبهشت)طی مراسمی از خدمات ارزنده کارگران در مسیر توسعه و پیشرفت کشور قدردانی به عمل می آید.

روز کارگر1402

 

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۲ نفر
۵۰ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض