صفحه اصلیجزییات خبر
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد:

پروژه انتقال تأمین‌کننده اصلی زیرساخت ارتباطی کشور/ آموزش‌های لبه های تکنولوژی در دستور کار

پروژه انتقال تأمین‌کننده اصلی زیرساخت ارتباطی کشور/ آموزش‌های لبه های تکنولوژی در دستور کار
معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، پروژه انتقال را تأمین‌کننده اصلی زیرساخت ارتباطی کشور دانست و افزود: باید یکپارچگی کلی در تمام شبکه‌های انتقال حفظ شود.

محمدجعفرپور معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، در همایش تبیین پروژه های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به اینکه تأمین‌کننده اصلی زیرساخت ارتباطی کشور پروژه انتقال است افزود: در سال گذشته اقدام بزرگی در این زمینه انجام شد و پروژه انتقال با ظرفیت 20ترابیت بر ثانیه در حال اجرا و پیاده‌سازی است که بومی سازی تولید این تجهیزات، مرهون حمایت های بی دریغ شرکت ارتباطات زیرساخت است.
وی تأکید کرد: براساس تکلیف سند معماری شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال 1403، باید ظرفیت شبکه انتقال به 120 ترابیت بر ثانیه افزایش یابد.

 جعفرپور در بخش دیگری از سخنان خود به شبکه IP و قراردادی در پایان سال گذشته اشاره کرد و افزود: ان شاالله این تجهیزات تا انتهای شهریور ماه نصب، راه‌اندازی و بهره‌ برداری می‌شود و اجرای این پروژه گام مهمی در افزایش ظرفیت و پایداری شبکه در لایه IP خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: هدف از این همایش ایجاد هم‌گرایی و رسیدن به درک مشترک از پروژه‌ها و اقدامات در سال 1402 است که با همکاری یکدیگر انجام خواهیم داد.
وی درخصوص اقدامات شرکت ادامه داد: هدف ما در سطح کلان، توسعه ارتباطات زیرساخت پایدار و با کیفیت در راستای تحقق شبکه ملی اطلاعات است و در بحث کیفیت و پایداری ارتباطات زیرساخت اگر به شرایط حاکمیتی توجه کنیم شرکت ارتباطات زیرساخت در نوک هرم ارتباطات کشور قرار دارد.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر اینکه خط قرمز ما وجود اختلال است افزود: در شرایط فعلی همه همکاران چه ستادی و چه اجرا باید بدانند قطعی و اختلال و هرگونه عدم ارائه سرویس معنایی ندارد و همه بایستی دست‌به‌دست هم دهیم تا کوچک‌ترین اختلالی به وجود نیاید. بنابراین دراین زمینه هرگونه اقدامی از جمله تامین پاور، بازمهندسی ها و...که لازم است برای پایداری انجام شود، بایستی مدنظر قرار گیرد.

راهبردها

وی درباره‌ی سند طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات به‌عنوان اصلی‌ترین سند شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: همه پروژه‌ها و اقدامات شرکت از صفر تا صد ذیل پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات جریان دارد.

جعفرپور به برنامه‌های 1402 سال اشاره کرد و گفت: لازم است توسعه سرمایه انسانی در معاونت توسعه منابع فعال‌تر شود و در این زمینه باید آموزش را جدی تر بگیریم.
وی با تاکید بر آموزش هایی فراتر از آن چه وجود دارد یادآور شد: منظور من، آموزش‌ لبه های تکنولوژیست که لازم است همکاران در معاونت های فنی و راهبردی و سایر معاونت‌ها، آموزش‌های مرتبط را دریافت کنند و در بخش های دیگر شرکت نیز، در زمینه بازاریابی، تجاری و استراتژیک، آموزش‌های روز دنیا مورد توجه قرار گیرد.

معاون وزیر ارتباطات در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: آموزش DBA و MBA برای مدیران در سال جدید با حضور دانشگاه‌های مطرح، نیز می‌تواند مؤثر واقع شود که لازم است در دستور کار قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر اینکه درحوزه مشتری مداری نیازمند فعالیت‌های جدیدی هستیم، افزود: امروزه در سطح کلان شرکت و بین‌المللی سرویس ارائه می‌دهیم و محصولاتی برای اپراتورهای بزرگ کشور و اپراتورهای بین‌المللی داریم.بنابراین باید سطح ارائه خدمات و سرویس‌ها را ارتقا داده و در خصوص ارتباطات امن و پایدار به مشتریان اطمینان دهیم تا مشتریان از ما راضی باشند.
جعفرپور در پایان به تغییر نگرش در روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت اشاره کرد و گفت: وقت آن است که روح جدیدی به روابط عمومی دمیده شود؛ همچنین در زمینه ارتباطات بین‌الملل و داخلی نیازمند برندسازی هستیم؛ تا شرکت ارتباطات زیرساخت به اندازه زحماتی که از سوی همکاران برای رسیدن به اهداف شرکت کشیده می‌شود نامش در کشور بدرخشد و دیده شود.


۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۵۷,۶۷۵ نفر
۴۳۷ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض