صفحه اصلیجزییات خبر

همایش تبیین پروژه های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد

همایش تبیین پروژه های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد
همایش تبیین پروژه های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت، صبح امروز دهم اردیبهشت ماه سال جاری، در سالن شهید نصرالهی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، همایش تبیین پروژه های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت صبح امروز دهم اردیبهشت ماه سال جاری، در سالن شهید نصرالهی شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور محمد جعفر پور معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مجید خباز عضو هیئت مدیره، معاونان و مدیران شرکت، همکاران تا سطح روسای ادارات به صورت حضوری و برای سایر همکاران در سراسر کشور، به صورت مجازی برگزار شد.

همایش
در ابتدای این مراسم ابتدا مجید خباز عضو هیئت مدیره به تبیین اهداف همایش و طرح های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت پرداخت و پس از آن گزارش راهبردی پروژه های شرکت در حوزه معاونت راهبردی و توسعه کسب و کار توسط حمید مظاهری، ارایه شد.
پس ازآن تقی محمدی گزارش راهبردی پروژه های شرکت در حوزه معاونت توسعه منابع را ارائه کرد و در ادامه آغ بیات طرح های راهبری شرکت در بخش معاونت فنی مدیرعامل را تببین کرد.
در بخش دیگری از این همایش، پهلوانی گزارش راهبردی پروژه های شرکت در حوزه معاونت فناوری اطلاعات را برای حاضرین در جلسه شرح داد و پس ازآن گزارش پروژه قطب مرکز داده توسط شاهینی ارائه شد.

یا زینب

از بخش های معنوی این همایش می توان به حضور چند دقیقه ای پرچم متبرک حرم حضرت زینب(س) اشاره کرد که حال و هوای خاصی به این همایش بخشید.

در بخش دیگر این مراسم محمد جعفر پور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، دیدگاه های خود درباره طرح های سال گذشته و برنامه های سال جدید را ارائه کرد.
برنامه پایانی این همایش  امضای موافقتنامه میان مدیرعامل و معاونین وی بود تا سال جدید را با رویکرد برنامه محوری آغاز کنند و با ارائه زمانبندی طرح ها و پروژه ها، شرکت را در مسیرانجام آن یاری دهند.


۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۲ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۶ نفر
۵۴ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض