صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تقدیر از خدمات دکتر لاجوردی و معارفه مهندس جعفرپور برگزار شد

مراسم تقدیر از خدمات دکتر لاجوردی و معارفه مهندس جعفرپور برگزار شد
مراسم تقدیر از خدمات دکتر امیرمحمدزاده لاجوردی و معارفه مهندس محمد جعفرپور صبح امروز، 6 اردیبهشت ماه، در سالن شهید نصراللهی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، این مراسم با حضور محمد جعفر پور معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، امیرمحمدزاده لاجوردی معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،، مهنس اشرف مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعضای هیئت هیات مدیره، معاونین، مدیران و همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد.

در این مراسم مهندس محمد جعفر پور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، با تشکر از زحمات دکتر لاجوردی به انجام طرح انتقال بومی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: این پروژه در تاریخ ایران و چهل ساله انقلاب اسلامی بزرگترین طرح ICT کشور است.

وی اظهار کرد: در سال گذشته حدود 700 طرح در سطح متوسط در شرکت انجام شده که جای تقدیر و تشکر دارد. 

جعفر پور به تلاش های صادقانه دکتر لاجوردی سوای تخصص کاری و حرفه ای اشاره کرد و افزود: از اعتماد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم با همت و پشتکار شما همکاران گرامی در جهت توسعه ارتباطات زیرساخت با کیفیت و پایدار در راستای اهداف شبکه ملی اطلاعات قدم بردارم.

لاجوردی
در ادامه مراسم، دکتر لاجوردی با تشکر از همه همکاران و خانواده هایشان که شبانه روزی برای پیشبرد اهداف شرکت ارتباطات زیرساخت تلاش کردند افزود: در سال گذشته ابتدا تلاش کردیم در میان همکاران همدلی ایجاد کنیم تا همه با هر دیدگاه، سلیقه و عقیده ای بتوانند تمام توان خود را برای انجام پروژه های شرکت به کار گیرند که امسال نیز خوشحالیم با حضور مهندس جعفرپور این همدلی افزایش می یابد.

وی به شرایط سخت سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: در این زمینه تلاش کردیم این شرایط را به بدنه شرکت انتقال ندهیم و در بسیاری موارد، از کمک و یاری شهدا استفاده کردیم که بسیار راهگشاست.

مدیرعامل سابق شرکت، استقبال مدیران از انتقادها و دیدگاه های مدیران را ضروری برشمرد و گفت: سال گذشته تلاش کردیم این موضوع را فرهنگ سازی کنیم و من به شخصه از انتقاد همکاران و مشاوره گرفتن با مدیران بهره ها ی فراوانی بردم.

لاجوردی با اشاره به اینکه موضوع توسعه فنی در شرکت بسیار حایز اهمیت است افزود: این مهم به تنهایی کافی نیست و لازم است به لایه های دیگری از حکمرانی در فضای مجازی و موضوعات فرهنگی توجه ویژه شود.
وی در پایان به موضوعاتی چون توجه به نظم، هم سطح بودن رفتار و منش زندگی مدیران مانند همکاران اشاره کرد و ادامه داد: لازم است درسال جدید در زمینه تبیین دستاوردهای شرکت ارتباطات زیرساخت برای مردم تلاش مضاعف صورت گیرد. همچنین در برنامه های 5 ساله و 10 ساله، جایگاه شرکت در استفاده از فناوری های نوظهور مشخص شود و با تحقیق و توسعه به رشد متوازن در این حوزه ها دست یابیم.

در ابتدای مراسم، مهندس شاهینی مدیریت زیرساخت استان قم به نمایندگی از استان ها، مهندس سید حسین آقازاده مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات به نمایندگی از مدیران ستادی، مهندس محمد پهلوانی قمی معاون فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی مدیرعامل، مهندس مجید خباز عضو هیات مدیره سخنرانی کردند و مطالبی از یک سال همکاری با دکتر لاجوردی مدیرعامل سابق شرکت ارتباطات زیرساخت ارایه دادند.

تودیع  معارفه 01
در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود از سوی محمد جعفر پور پور معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل و معاونین مدیر عامل به دکتر لاجوردی اهدا و از زحمات و تلاش های ایشان قدردانی شد.


۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۴ نفر
۴۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض