صفحه اصلیجزییات خبر
طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات ؛

دکتر لاجوردی به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

دکتر لاجوردی به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امیر محمدزاده لاجوردی به سمت معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و جانشین وزیر در امور ارتباطات منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از خدمات امیر محمدزاده لاجوردی، وی ر ا طی حکمی به عنوان معاون وزیر، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و جانشین وزیر در امور ارتباطات منصوب کرد.

همچنین بر اساس این حکم، راهبری شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سایر بخشهای مرتبط با تحقیق، توسعه و  امنیت ارتباطات در وزارتخانه به لاجوردی تفویض شده است.  

دکتر لاجوردی فارغ التحصیل دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است و دوره پسادکتری خود را نیز در همین رشته و دانشگاه گذرانده است. وی از نخبگان جوان کشور است که جوایز و افتخارات متعدد علمی همچون «برگزیده سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی»، «ریاست هفتمین شاخه ی دانشجویی انجمن رمز ایران»، «برگزیده بنیاد ملی نخبگان به عنوان دانش آموخته برتر کشور در سال 1399» و «برگزیده طرح پسادکتری بنیاد علوم ایران» از جمله آنها است.

 
۲۷ فروردین ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۴ نفر
۵۵,۳۹۰ نفر
۳۹ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض