صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های  استان تهران و امور هماهنگی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
مراسم تکریم مدیرسابق و معارفه مدیر جدید شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور دکتر لاجوردی معاون وزیر ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، بیستم فروردین ماه سالجاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که مهندس خباز و مهندس جعفرپور، اعضای هیئت مدیره و معاونین مدیرعامل حضور داشتند، مهندس فرهادآشفته دل به عنوان مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی این شرکت معرفی شد.

آشفته دل

در این مراسم دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت طی سخنانی گفت : از مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی انتظار می رود اجرای مصوبات کمیته تحول استانها، بازبینی و اصلاح قردادهای نگهداری شبکه و تاسیسات با همکاری معاونت فنی را به سرعت پیش ببرند.

تودیع موسوی
وی افزود :بهره گیری از فناوری اطلاعات و سامانه های هوشمند جهت افزایش سرعت و دقت، کاهش هزینه ها، نظارت دقیق بر مأموریتهای کارکنان و استفاده از توانمندی های بومی و محلی برای تحقق اهداف شرکت از دیگر برنامه های مهم این مدیریت ذکر کرد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اظهار امیدواری کرد : با بهره برداری از دانش و ظرفیت مدیران پرتلاش مجموعه بتوانیم اهداف و برنامه های شرکت را به بهترین شکل ممکن محقق سازیم.
در ابتدای این مراسم مهندس خباز عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های مهندس موسوی مدیر سابق و آرزوی موفقیت برای مدیر جدیدارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی مطالبی را در خصوص پیشبرد و تحولات اقدامات این مدیریت ایراد کرد.

موسوی
در پایان مراسم ضمن اعطای حکم انتصاب مهندس آشفته دل به عنوان مدیر جدید ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی از خدمات مهندس موسوی تقدیر شد.

۲۰ فروردین ۱۴۰۲
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۶۰,۳۸۸ نفر
۴۲۸ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض