صفحه اصلیجزییات خبر
در دیدار نوروزی مدیر عامل صورت گرفت؛

دکتر لاجوردی: با تلاش و پشتکار می توان مانند سال گذشته اهداف شرکت را محقق کرد

دکتر لاجوردی: با تلاش و پشتکار می توان مانند سال گذشته اهداف شرکت را محقق کرد
به مناسبت فرارسیدن سال نو و تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن، دیدار نوروزی مدیرعامل با همکاران برگزار شد. دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام این مطلب گفت: در سال 1401 با تلاش همکاران موفقیت‌های چشمگیری در شرکت حاصل شد، و حال مانند سال گذشته، با استفاده از فرصت‌ها و پشتکار همکاران شاهد تحقق بیشتر اهداف شرکت در سال 1402خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و جمعی از اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت ظهر امروز هفتم فروردین ماه 1402 با حضور در نمازخانه ساختمان مرکزی در فضایی صمیمانه با همکاران دیدار نوروزی داشتند.

 

دیدار نوروزی

دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت ماه ضیافت الهی، سال گذشته را سالی پرکار برای شرکت ارزیابی کرد و افزود: به همت و تلاش همکاران، توفیقات خوبی در ماموریت های فنی و سازمانی برای شرکت ارتباطات زیرساخت بدست آمد.

 

دیدار نوروزی01

وی در ادامه گفت: در زمینه های مختلف و با پشتوانه حضور نیروهای باسواد و توانمند شرکت، موفقیت های متعددی را در سال 1401 شاهد بودیم، و امیدوارم با همین تلاش و پشتکار  اهداف شرکت در سال 1402 نیز محقق شود.

 

دکتر لاجوردی در پایان این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و برکت، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی را از خداوند برای همه همکاران خواستار شد.

 

 

 

 ۷ فروردین ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۴ نفر
۵۵,۷۴۰ نفر
۳۸۹ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض