صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از زیرساخت استان هرمزگان

بازدید عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از زیرساخت استان هرمزگان
مشاور وزیر ارتباطات و عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل؛ مهندس ایرج روحی ، مشاور وزیر ارتباطات و عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان بازدید و در خصوص رشد و توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار، مهندس روحی از سالن های انتقال، دیتا و سوئیچ و ساختمان مرکز امام علی (ع)، بازدیدو با همه کارکنان حوزه های فنی دیدار کرد.
در ادامه، جلسه مشترکی با حضور مهندس روحی، عسکری زاده مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان،  قویدل فرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان و جمعی از کارکنان حوزه های مختلف نگهداری در محل مدیریت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.
در این جلسه، عسکری زاده مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان، طی گزارشی به معرفی مراکز و ایستگاه های فیبرنوری و انتقال، مراکز دیتا و سوئیچ در سراسر استان، درگاههای بین الملل استان، تمامی مسیرهای رادیویی در پروژه های مختلف از جمله پروژه سیگنال رسانی ، 31 لینک و پروژه های اجرا شده و در دست اقدام فیبرنوری پرداختند و گزارشی از میزان ظرفیت شبکه انتقال، شبکه کابل فیبرنوری ، ظرفیت کل شبکه دیتای داخل استان ، ظرفیت قابل واگذاری دیتای داخلی استان ارائه کرد.
در پایان  روحی ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت و رضایت از عملکرد مدیریت و کارکنان شرکت، از تلاشهای مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان در جهت برقراری امنیت و پایداری شبکه های ارتباطی تشکر و قدردانی کرد و در خصوص حوزه های مختلف نگهداری شبکه زیرساختی ارائه طریق کرد.
۵ فروردین ۱۴۰۲
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۱ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۴ نفر
۵۲ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض