صفحه اصلیجزییات خبر

آئین تکریم از همکاران بازنشسته دفتر مدیرعامل برگزار شد

آئین تکریم از همکاران بازنشسته دفتر مدیرعامل برگزار شد
آیین تکریم از 4 نفر از همکاران دفتر هیئت مدیره،مدیرعامل،روابط عمومی و اموربین الملل که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل شدند، با حضور مدیرعامل، و جمعی از مدیران و کارکنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مراسم تکریم و تجلیل از همکاران دفتر هیئت مدیره،مدیرعامل،روابط عمومی و اموربین الملل  لاله میرفرخ،  سید ابوالفضل آقامیرزاده مفرد،  سید محمدرضا رفیق و مهدی اعتمادی  که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، با حضور دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس خباز عضو هیئت مدیره، دکتر امیرحسین عامی مطلق مدیرکل دفتر هیات مدیره و حسن صمدی مدیرکل دفتر حقوقی و جمع کثیری از کارکنان این دفتر در سالن اجتماعات طبقه چهاردهم برگزار شد.

 


بازنشسته 02

در این مراسم دکتر لاجوردی، ضمن خیرمقدم به حاضرین و تجلیل از خدمات ارزشمند همکاران بازنشسته طی سخنانی گفت: این عزیزان خدمات ارزنده ای برای شرکت داشته اند بنده ضمن تکریم و احترام از خدمات ارزشمند آنان از تمام زحمات و اقداماتشان برای تعالی شرکت تشکر دارم. 

 

 

بازنشسته03

 

 وی خاطر نشان کرد: همکاران بازنشسته سالیان سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف این شرکت، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.

 

 

در ادامه این مراسم مهندس خباز عضو هیئت مدیره، دکتر مطلق مدیرکل دفتر هیات مدیره و حسن صمدی مدیرکل دفتر حقوقی طی سخنانی از زحمات همکاران بازنشسته تجلیل و قدردانی کردند.


در پایان مراسم لوح تقدیر وبسته های فرهنگی از سوی دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و مهندس خباز به همکاران بازنشسته اهدا شد.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۵ نفر
۶۰,۵۹۶ نفر
۱۳۲ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض