صفحه اصلیجزییات خبر
نشست سراسری مسئولین حراست شرکت ارتباطات زیرساخت استان‌ها؛

دکتر لاجوردی: حراست باید در برابر تهدیدات و چالش‌ها چشم تیزبین شرکت باشد

دکتر لاجوردی: حراست باید در برابر تهدیدات و چالش‌ها چشم تیزبین شرکت باشد
در نشست سراسری مسئولین حراست ارتباطات زیرساخت استان‌ها که با محوریت موضوع جهاد تبیین و بصیرت افزایی برگزار شد، دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام این مطلب گفت: باتوجه به نقش زیرساخت در توسعه و تامین زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات، حراست شرکت باید به عنوان چشم تیزبین در برابر هجمه‌ها و تهدیدات سایبری دشمن آمادگی کامل داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این نشست مجید خباز عضو هیئت مدیره، حسین راهلی مدیرکل حراست، محمد پهلوانی معاون فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و جمعی از مدیران بیستم اسفندماه سالجاری در مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی برگزار شد، دکتر لاجوردی خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم در سال آینده نسبت به راه‌اندازی بخش‌های دیگر شبکه ملی اطلاعات اقدام کنیم.

 

وی با اشاره به  ساماندهی پیام رسان‌های داخلی در کشور افزود: ما توانسته ایم زمینه فعالیت پیام رسان‌های بومی را در کشور فراهم کنیم و امروز پیام رسان‌های خوب داخلی در کشور فعالیت می‌کنند.

 

  در ادامه این نشست مهندس خباز عضو هیئت مدیره با اشاره به نحوه عملکرد حراست در مقابل چالش ها گفت: برای یک ارتباط سازنده، حراست باید نسبت به همکاران دید یک خانواده را داشته باشد تا با تعامل از سرمایه انسانی شرکت محافظت و از چالش های پیش رو پیشرفت حاصل شود.

 

 همچنین حسین راهلی مدیرکل حراست در این نشست یک روزه ضمن تشکر از زحمات همکاران حراست که در سال 1401 برای به ثمر رسیدن اهداف حراست، توضیحاتی در خصوص برنامه‌های این اداره کل در سال 1402 ارائه داد.

 

 

 

 

 

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۰ نفر
۱,۰۹۱,۹۹۴ نفر
۳۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض