صفحه اصلیجزییات خبر
در آئین بهره برداری ساختمان جدید مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان؛

دکتر لاجوردی: با برنامه ریزی دقیق می‌‌‌توان خدمات درمانی را گسترش داد

دکتر لاجوردی: با برنامه ریزی دقیق می‌‌‌توان خدمات درمانی را گسترش داد
دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت صبح امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان که با حضور مهندس خباز عضو هیات مدیره،معاونین مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت برگزار شد، با اعلام این مطلب افزود: با افتتاح این مرکز و برنامه ریزی های دقیق امیدواریم بتوانیم در آینده سرویس دهی خدمات درمانی برای مراجعه کننده ها در سطح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمانهای تابعه را گسترش دهیم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: راه اندازی این مرکز برای ارائه خدمات درمانی برای کارکنان مخابرات توسط دکتر مرحوم  حمید حمیدیه اقدام خوب و ارزشمند بود. ولی با توجه به قدمت و فرسودگی ساختمان تصمیم گرفته شد خدمات این مرکز به ساختمان جدید منتقل شود.و خوشبختانه با تلاش و همت و بی وقفه همکاران این اقدام میسر شد.
وی در ادامه از زحمات و تلاش های کارکنان و مدیران شرکت برای انتقال مرکز بهداشت صنعتی و سلامت به ساختمان جدیدبا رعایت استانداردهای  ایمنی وزارت بهداشت و سازمان آتش نشانی تقدیر و تشکر کرد.

فوریت ها01
همچنین  دراین مراسم مهندس خباز عضو هیات مدیره در خصوص تاریخچه مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان ، شرایط و چرایی انتقال از ساختمان قدیم به جدید و اخذ مجوز و هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت ،سازمان آتش نشانی و مراکز مرتبط توضیحاتی را  ارائه کرد.

فوریت ها05

دکتر فرنقی زاد رئیس اسبق مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان و دکتر امیرعلی حمیدیه رییس مرکز تحقیقات سلول و ژن درمانی کودکان ، فوق تخصص خون و سرطان و پیوند سلول های بنیادی خونساز کودکان و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران مطالبی را درباره قدمت و اهمیت خدمات 60 ساله این مرکز درمانی، ارائه کردند.

 

فوریت ها03
در پایان این مراسم، دکتر لاجوردی و هیات همراه ضمن بازدید از بخش های اداری، خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی،  با چندتن از پزشکان و نیروهای کادر درمان گفتگو و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

فوریت ها04


ساختمان مرکز جدید بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان واقع در خیابان شهید محبی شامل امکانات اورژانس شبانه روزی ،داروخانه ، آزمایشگاه ،پاتولوژِی،سونوگرافی ،رادیولوژی دیجیتال و همچنین مجهز به کلینک های تخصصی دندانپزشکی، زنان و زایمان ، ارتوپدی،جراحیئ مغز و اعصاب ، ارولوژی،داخلی،قلب و عروق،ریه و آسم،چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی،اعصاب و روان، روماتولوژی و فیزیوتراپی می باشد.

فوریت های05


خدمات درمانی به کارکنان شرکت مخابرات در ساختمان قدیم مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان واقع در خیابان وصال در سال 1341 توسط مرحوم دکتر حمید حمیدیه آغاز شد. 

۱۹ بهمن ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۲ نفر
۵۵,۳۸۰ نفر
۲۹ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض