صفحه اصلیجزییات خبر

جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده ارتباطات برگزار شد

جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده ارتباطات برگزار شد
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم جشنی با حضور خانواده بزرگ وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات ،مراکز و شرکت های تابعه 18 بهمن ماه سالجاری در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار شد.

2aa

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که کارکنان و مدیران شرکت ارتباطات زیر ساخت، سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی، پژوهشگاه فضایی ایران، سازمان فضایی ایران، موسسه فرهنگی ورزشی پیام و شرکت ملی پست حضورداشتند، مهندس اصلان زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات با خیر مقدم به خانواده بزرگ ارتباطات، فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب را تبریگ گفت.

وی با اشاره به شعار سال دهه فجر امسال "ایران استوار، 44 سال افتخار" به بخشی از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

99

همچنین در این مراسم دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ، مهندس مجید خباز عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت مراسم حضور داشتند.

8a

اجرای گروه کودکان نجم الثاقب ،مسابقه خانوادگی، هنرنمایی تقلید صدا، موسیقی زنده ، ایستگاه شادمانه کودکان و... از برنامه های فرهنگی و هنری متنوع جشن بزرگ انقلاب بود که ساعات خوش و خاطره انگیزی را برای خانواده بزرگ ارتباطات رقم زد.
۱۹ بهمن ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۵ نفر
۵۹,۰۰۸ نفر
۶ نفر
۴۴۵ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض