صفحه اصلیجزییات خبر

جشن ولادت حضرت علی (ع) و تجلیل از مقام پدر و روز مرد در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

جشن ولادت حضرت علی (ع) و تجلیل از مقام پدر و روز مرد در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
به مناسبت ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و تجلیل از مقام پدر و روز مرد، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، اعضای هیئت مدیره و جمع کثیری از کارکنان پیش از ظهر امروز در نمازخانه ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، به مناسبت میلاد امام جواد (ع) و فرارسیدن ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و تجلیل از مقام پدر و روز مرد پیش از ظهر امروز دوازدهم بهمن ماه با حضور دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس جعفرپور قائم مقام شرکت، مهندس خباز عضو موظف هیات مدیره و جمع کثیری از کارکنان در نمازخانه ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت مراسمی برگزار شد.

روز پدر06

 

در جریان این مراسم مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت در وصف مولود کعبه، مولی الموحدین امیرالمومنین امام علی (ع) به مداحی و مولودی خوانی پرداخت.

 

روز پدر 03

 

تقدیر و اهدای بسته های فرهنگی به نفرات برتر مسابقه «مستند 72 ساعت قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی» و مراسم گرامیداشت روز پدر و روز مرد، اجرای گروه تواشیح و گروه سرود (باران) و اجرای موسیقی سنتی (صبا) از دیگر برنامه های این مراسم بود. 

 

روز پدر 00018

 

 

۱۲ بهمن ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۶۰,۳۸۸ نفر
۴۲۸ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض