صفحه اصلیجزییات خبر
دکتر لاجوردی در نخستین رویداد تجربه گویی؛

انتقال دانش و تجربه باید در شرکت جاری و نهادینه شود

انتقال دانش و تجربه باید در شرکت جاری و نهادینه شود
نخستین رویداد تجربه گویی ("تیک تاک" TIC Talk) با حضور دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت در نهم بهمن ماه سال جاری به صورت حضوری در سالن اجتماعات شهید نصرالهی و برخط برای همکاران استان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر لاجوردی در نخستین رویداد تجربه گویی که با هدف ارتقا سطح فرهنگ و بلوغ مدیریت دانش، ترویج فرهنگ به اشتراک گذاری دانش، بهرمندی از تجارب ارزنده خبرگان تجربه گو و تقدیر از برترین های فعالیت های دانش محور شرکت در سال 1401 برگزار شد، با اعلام این مطلب بیان کرد :تجربه سازی و انتقال دانش به نسل جوان دغدغه و ازجمله اولویت های ما به شمار می رود.

وی افزود با تفکر و تجربه سازی می توان شرایط کار گروهی را در تمامی شرکت جاری کرد.

 

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از مدیران خبره و تجربه گو دعوت کرد در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ سازمانی برای تحقق اهداف شرکت تجربیات خود را برای کارکنان بیان کنند.

 

لاجوردی تجربه گویی1

 

در جریان این رویداد مهندس مجید خباز عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به ارائه تجارب ارزنده خود با موضوع مسیر رشد سازمانی، بایدها و نبایدها با ذکر مصادیقی از تجارب و اقدامات خود از کارشناسی تا عضو هیئت مدیره در حوزه های مختلف توضیحاتی را برای حاضرین ارائه کرد.

 

خباز

 

مهندس پهلوانی سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت ارتباطات زیرساخت و متولی نخستین رویداد TIC Talk، مباحثی را در ارتباط با نتایج و دستاوردهای چابک سازی در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی با موضوع مدیریت پروژه چابک به عنوان یک تجربه موفق عنوان کرد.

 

پهلوانی

 

مهندس درویشی رئیس اداره فنی مدیریت ارتباطات زیرساخت استان مرکزی به عنوان دیگر تجربه گو این رویداد، به ارائه تجربه خود با موضوع یک تیر و چند نشان در بهبود پست برق قدیمی اراک مطالبی را در ارتباط با بروزرسانی پست برق در استان مرکزی ارائه کرد.

 

درویشی

 

   مهندس اسماعیلی مدیرکل معماری سازمانی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی به عنوان میزبان برگزاری مراسم ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور همکاران در این مراسم گزارشی را در مورد اقدامات و دستاوردهای حوزه مدیریت دانش شرکت ارتباطات زیرساخت و ساختار و اهداف رویداد تجربه گویی بیان کرد.

 

اسماعیلی


در پایان این برنامه از 9 نفر برترین های دانشی شرکت در سال 1401 در حوزه برترین دانشکاران، برترین مهندسان دانش و برترین بسته های دانشی استخراج شده از جلسات مستندسازی تجارب بازنشستگان و خبرگان تقدیر شد.


جوایز

 ۹ بهمن ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۶۰,۳۸۰ نفر
۴۲۰ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض