صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید قائم مقام مدیر عامل از زیرساخت استان خوزستان/ پیگیری وضعیت پایداری شبکه استانی

بازدید قائم مقام مدیر عامل از زیرساخت استان خوزستان/ پیگیری وضعیت پایداری شبکه  استانی
قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و هیات همراه، با سفر به استان خوزستان، از بخش های مختلف فنی و زیرساختی استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، محمد جعفرپور قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و هیات همراه، از قسمت های مختلف تغذیه نیرو، سوییچ، دیتا، تاسیسات، انتقال و مرکز مدیریت شبکه مرکز خاتم الانبیا در اهواز بازدید کرد و با پرسنل فنی نگهداری شبکه به گفتگو پرداخت.

وی به گستردگی، شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان خوزستان اشاره کرد و افزود: با وجود ریزگردها، گرما و سیل خیز بودن و همچنین مسیرهای متعدد فیبر نوری، شاهد خرابی ها و قطعی هایی بیشتری در مسیرهای فیبرنوری به نسبت سایر استانها هستیم که لازم است با سیاست گذاری ها و برنامه ریزی مناسب، این موارد به حداقل برسد.

 قائم مقام مدیرعامل ادامه داد: ارتباطات زیرساخت استان مسئولیت کامل شبکه را در استان به عهده دارد و برای کاهش آمار قطعی ها می بایست برنامه ریزی درستی در این مورد انجام شود.

 

رسانه جدید   

در این بازدید سهراب آغ بیات معاون فنی مدیرعامل افزود: استان خوزستان یک استان مرزی با اهمیت است و فیبر حیاتی ترین شریانی است که وجود دارد و اهمیت نگهداری از آن بالا است و با توجه به وقوع سیل سال ۹۸، استان به خوبی توانست بحران مربوطه را مدیریت کند.

در این دیدار محمد جعفرپور قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره ، سهراب آغ بیات معاون فنی مدیر عامل ، محمد پهلوانی سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی ، مهران عمویی مدیر کل کنترل و هماهنگی و پایش ، اکبر کرمی مدیر کل مهندسی عملیات شبکه ، سید حسین آقازاده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات ، مرتضی سعیدی معاون حفاظت فیزیکی و پدافند غیر عامل – حراست، سید رضا موسوی مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی، فرهاد رضوانی سرپرست معاونت نظارت فنی و آزمایش و تحویل و محمد غدیر پور مدیر ارتباطات زیرساخت استان حضور داشتند.

 

۲۱ دی ۱۴۰۱
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۵۵,۳۲۲ نفر
۵۱۳ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض