صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم جشن تشریف فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد

مراسم جشن تشریف فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد
مراسم جشن تشریف فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت 19دیماه سالجاری در سالن اجتماعات شهید نصرالهی ساختمان مرکزی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،به منظور ترویج فرهنگ اقامه نماز و آشنا کردن فرزندان تازه مکلف شده با آموزه های دینی و وظایف شرعی ،مراسم جشن تشریف فرزندان دختر و پسر کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در قالب برنامه های متنوع دینی ، فرهنگی و سرگرمی برگزار شد.

جشن

در این مراسم که در دو بخش جداگانه ویژه دختران و پسران تازه مکلف شده همکاران برگزار شده بود، دکتر مطلق مدیرکل دفتر هیئت مدیره، مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل با حضور در کنار فرزندان همکاران و حافظین قرآنی سوالاتی را در زمینه علوم قرآنی مطرح کردند و لحظات فوق العاده دلنشینی به وجود آورد.

جشن تشریف

اجرای  برنامه های دینی ، فرهنگی و سرگرمی با حضور حجت الاسلام محمدصادق مقدسیان و اجرای سرود ،آموزش احکام شرعی با استفاده از روش های متنوع و جذاب ،برگزاری مسابقات مذهبی برای نوجوانان و اهدای جوایز به برندگان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

جشن

 

جشن

در این مراسم به 38 نفر از فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت (11 دختر و 27 پسر) که به سن تکلیف شرعی رسیده بودند به رسم یادبود بسته های فرهنگی اهداء شد .

۲۰ دی ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۵ نفر
۶۰,۶۰۳ نفر
۱۳۹ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض