صفحه اصلیجزییات خبر

سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
مراسم سومین سالگرد شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور دکتر لاجوردی، معاون وزیر،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ،سردار ابطحی یکی از همرزمان شهید قاسم سیلمانی ودکتر کوشکی استاد دانشگاه و تحلیل گر مسائل سیاسی و جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت 13 دی ماه سال جاری در سالن شهید نصراللهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم دکتر لاجوردی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید حاج قاسم سلیمانی به بیان بخشی از وصیت نامه شهید سلیمانی پرداخت و اشاره کرد «من در چشمان خود نمک می ریزم تا نکند در خواب من طفل بی پناهی را سر ببرند »
وی اضافه کرد: شهید سلیمانی و شهید احمدی روشن سرمشق مجاهدت و کار و تلاش بودند و ثمره مجاهدت آنان در جبهه مقاومت منجر به پیروزی و دستاوردهای عظیمی برای کشورمان و محور مقاومت در منطقه شد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در پایان ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران برپایی این مراسم خاطر نشان کرد: امروزه با تاسی به اخلاص مدیریتی سردار سلیمانی آموخته ایم که منافع شخصی، بخشی و شرکت خود را بررضای خدا و منافع کشور ترجیح ندهیم.

مطلق


 در ادامه سردار ابطحی یکی ازهمرزمان شهید قاسم سلیمانی ضمن گرامیداشت مقام والای این شهید بزرگوار، از نقش و جایگاه شهید سلیمانی در تحولات خاورمیانه و جهان توضیحاتی ارائه کرد و افزود: شهید قاسم سلیمانی دائما درتلاش و مبارزه بود، از همین رو بازوی توانمند رهبر معظم انقلاب بود و به خاطر این ویژگی ها و سجایای اخلاقی بی نظیر جایگاه ممتازی داشت.
سردار ابطحی با بیان اینکه ابعاد مختلف شخصیت حاج قاسم سلیمانی باید به درستی برای همه مردم تبیین شود، گفت شهید سلیمانی در عین اقتدار در برخوردبا مردم متواضع و فروتن بود و با توکل به خدا و قدرت الهی توانست تروریست های تکفیری مانند داعش را از صحنه جهان محو کند.


کوشکی
دیگر مهمان این مراسم دکتر کوشکی استاد دانشگاه و تحلیل گر سیاسی از نقش شهید سلیمانی در منطقه برای به وجود آوردن جبهه مقاومت سخن گفت و یادآور شد نگاه استراتژی محور شهید سلیمانی بی نظیر بود و منجر به موفقیت های بزرگ در حوزه سیاست و دیپلماسی شد ،
وی افزود منش این شهید، سرمشق و الگو برای ادامه مسیر جبهه مقاومت است. دکتر کوشکی با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی نه فقط مرد میدان جنگ بلکه مرد میدان دیپلماسی بود اظهار کرد: 9 دی ماه روز بصیرت و 13 دی روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از ایام الله است و دست خدا را در این روزها می توان مشاهده کرد.

شهید


در خلال این مراسم حضور پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس زینت بخش مجلس شد و حال و هوای سالن نصراللهی را با معنویت خاصی همراه کرد و حاضران این مراسم همزمان با تشییع پیکر این شهید به عزاداری پرداختند.


لاجوردی 1

۱۳ دی ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۱ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۳ نفر
۴۲ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض