صفحه اصلیجزییات خبر

استاندار خراسان رضوی : اولویت ما سرعت بخشیدن به توسعه زیر ساخت های ارتباطی برای ارائه خدمات مطلوب است

استاندار خراسان رضوی : اولویت ما سرعت بخشیدن به توسعه زیر ساخت های ارتباطی برای ارائه خدمات مطلوب است
دکتر نظری استاندار خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت خاص این استان از لحاظ جذب زائر و گردشگر به تسریع راه اندازی قطب مراکز داده در این استان برای ارائه خدمات مطلوب به مردم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دکتر نظری استاندار خراسان رضوی که در همایش قطب مراکز داده شرکت کرده بود با اعلام این مطلب گفت : اولویت ما سرعت بخشیدن به راه اندازی هرچه زودتر این مرکز داده است و در این زمینه از تمام توانمندی ها و ظرفیت های استان و بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت های ارتباطی استفاده خواهیم کرد.
استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: به رغم مشکلات و تنگناهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی با تلاش وهمت متخصصان و مهندسان این مرز و بوم شاهد تبلور دستاوردهای مختلف در تمامی عرصه ها از جمله ارتباطات و فناوری اطلاعات هستیم که نمونه آن  قطب مراکز  داده شهید علی میری در مشهد مقدس است.
وی خاطر نشان کرد : امروز متخصصان و پژوهشگران و همچنین مدیران و کارکنان متعهد کشورمان بیش از هر زمان دیگر در مسیر حرکت و توسعه گام دوم انقلاب برای اعتلا و پیشرفت این کشور تلاش می کنند.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از  مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت آمادگی خود را برای رفع موانع و چالش ها با همراهی دستگاه های اجرایی این استان برای راه اندازی این مرکز اعلام کرد.

استاندار3


در حاشیه این همایش دکتر نظری استاندار خراسان رضوی ضمن دیدار با دکتر لاجوردی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در ارتباط با توسعه زیر ساخت های ارتباطی در استان خراسان رضوی و تسهیل در ایجاد توسعه قطب مراکز داده مشهد گفتگو کردند.


۲۱ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۲ نفر
۵۷,۶۵۴ نفر
۴۱۶ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض