صفحه اصلیجزییات خبر

دیدار مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت با کارکنان زیرساخت استان های آذربایجان شرقی و غربی

دیدار مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت با کارکنان زیرساخت استان های آذربایجان شرقی و غربی
در جریان سفر دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و هیئت همراه به استان های آذربایجان شرقی و غربی، مجید خباز واعضای هیئت همراه با کارکنان این دو استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این دیدار با کارکنان استان آذربایجان شرقی، مجید خباز عضو هیئت مدیره، حسین راهلی مدیرکل حراست، حسن صمدی مدیر کل دفتر حقوقی، حسین آقا زاده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و رسیدگی به شکایات، سید رضا موسوی مدیر ارتباطات زیرساخت استان تهران و هماهنگی امور استانها، حسن احمدوند معاون روابط عمومی و امور بین الملل و امانی مدیر زیرساخت استان حضور داشتند.

تبریز3


مجید خباز عضوهیئت مدیره در این جلسه طی سخنانی گفت: در ابتدای شروع به کار شرکت زیرساخت چالش های زیادی وجود داشت که با زحماتی که همکاران متحمل شدند بسیاری از مشکلات حل شد و در حال حاضر خوشبختانه مسیر حرکت این شرکت رو به رشد و تعالی است.
وی اضافه کرد : در اهداف شرکت، نیروی انسانی از اهمیت خاصی برخوردار است و توان افزایی و توجه به نیروی انسانی از اولویت ها و دغدغه های شرکت به شمار می رود.
عضو هیئت مدیره شرکت از همکاران خواست که در کنار مطالبات و درخواست ها ، راهکارهای عملی افزایش درآمد و پیشبرد امور را نیز پیشنهاد کنند.

ارومیه 1

همچنین در نشست دیگری که با حضور مدیران اداره کل حراست، دفتر حقوقی، دفتر مدیریت عملکرد و رسیدگی به شکایات، مدیر ارتباطات زیرساخت استان تهران و هماهنگی امور استانها و معاون روابط عمومی و امور بین الملل ، برازش مدیر زیرساخت آذربایجان غربی و کارکنان استان برگزار شد، همکاران ارتباطات زیرساخت استان نقطه نظرات، انتقادها و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

۱۳ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۰ نفر
۵۵,۳۷۲ نفر
۲۱ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض