صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم معارفه مدیر ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

مراسم معارفه مدیر ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی برگزار شد
مراسم معارفه و تکریم مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر لاجوردی معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نهم آذر ماه سالجاری در ارتباطات زیر ساخت استان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم معارفه که با حضور مجید خباز عضو هیات مدیره ، حسین آقا زاده مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات ،سیدرضا موسوی مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی، حسین راهلی مدیر کل حراست ، حسن صمدی مدیرکل دفتر حقوقی ، حسن احمدوند معاون روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از مدیران آی سی تی استان برگزار شد، مجتبی امانی به عنوان مدیر ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

 در این دیدار دکتر لاجوردی ضمن تشکر از زحمات مهندس یوسف زاده مدیر سابق زیرساخت استان، طی سخنانی با اشاره به اهمیت تجربیات کارکنان و مدیران قدیمی گفت: نیروی جوان در کنار تجربیات پیشکسوتان می تواند در پیشبرد اهداف شرکت گره گشا باشد.

وی بر ضرورت انجام فعالیت ها به صورت جهادی و شبانه روزی در شرکت تاکید کرد و افزود: بزرگترین آفت این است که فکر کنیم فرصت داریم ، ما تلاش خواهیم کرد که در شرکت ارتباطات زیر ساخت برای پیشبرد اهداف و پروژه ها به صورت جهادی و شبانه روزی فعالیت ها ر به پیش ببریم.
دکتر لاجوردی در این مراسم به افزایش بی سابقه ترافیک داخلی در روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: برای اولین بار در تاریخ آی سی تی کشور، رکورد بیشترین ترافیک داخلی شکسته شده و مرز ۶ ترابیت بر ثانیه را پشت سر گذاشت. وی این موفقیت را نتیجه تلاش شبانه روزی همکاران شرکت زیرساخت، اپراتور ها و مجموعه وزارت ارتباطات دانست.

تبریز1

 


مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت همچنین به موفقیت سکوهای داخلی اشاره کرد و گفت: یکی از این سکو ها برای نخستین بار بیش از سه ترابیت ترافیک تولید کرد.

۱۲ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۵۵,۱۸۷ نفر
۳۷۸ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض