صفحه اصلیجزییات خبر
در دیدار دکتر لاجوردی با استانداران آذربایجان شرقی و غربی؛

به زودی یکی از چهار قطب مرکز داده کشور در یکی از استان‌های شمال غربی افتتاح می شود

به زودی یکی از چهار قطب مرکز داده کشور در  یکی از استان‌های شمال غربی افتتاح  می شود
دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در جریان سفر به استان های آذربایجان شرقی و غربی و دیدار با استانداران این دو استان ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک یکی از چهار قطب مرکز داده کشور در یکی از استان‌های شمال غربی افتتاح شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،وی در جریان این سفر، با دکترخرم استاندار آذربایجان شرقی در تبریز و دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در ارومیه دیدار و بر توسعه زیرساخت های ارتباطی در این استان‌ها تاکید کرد.
در این دیدار دکتر لاجوردی با ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص زیرساخت های ارتباطی کشور و تکمیل شبکه ملی اطلاعات، به اقدامات شرکت ارتباطات زیرساخت برای ایجاد قطب مراکز داده در شمال غربی کشور اشاره کرد.

1ش

وی افزود : مطالعات لازم برای مکان یابی دقیق و مناسب ایجاد قطب مراکز داده در یکی از دو استان در دست انجام است که این سفر هم در همین راستا انجام شده است.
طی این ملاقات ‌ها استانداران هر دو استان ضمن استقبال از برنامه ها و اقدامات توسعه‌ای شرکت ارتباطات زیرساخت، آمادگی خود را برای همکاری با این شرکت برای ایجاد قطب مراکز داده اعلام کردند.

2ش

در جریان این سفر دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و هیئت همراه ضمن بازدید از مراکز ارتباطی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی از نقاط پیش بینی شده برای راه اندازی قطب داده در این استان ها بازدید کردند.

 قطب داده

همچنین در حاشیه این سفر دکتر لاجوردی و هیأت همراه، از محل پروژۀ قطب مراکز داده، بازدید کردند. با اجرایی شدن این پروژه، کاربران فضای مجازی می توانند به صورت محلی محتوای خود را دریافت کنند تا زمان پاسخ، به حداقل میزان ممکن خود برسد.

در جریان این سفر دکتر لاجوردی به همراه هیأت همراه با استاندار ارومیه و فرماندار میاندوآب و نماینده ولی فقیه در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، همچنین خانوادۀ شهید یونس امانی دیدار کردند.

جهت مشاهده گزارش تصویری سفر دکتر لاجوردی اینجا را کلیک نمائید.

۱۲ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۱ نفر
۵۷,۶۰۳ نفر
۳۶۵ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.235.60.197
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض