صفحه اصلیجزییات خبر

دوره توسعه مهارت های رهبری در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

دوره توسعه مهارت های رهبری در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
نخستین دوره توسعه مهارت های رهبری با هدف بهبودهای مهارت های ارتباطی و افزایش تعامل با عنوان "هفت عادت مردمان موثر" از 20مهر ماه لغایت 22 آبان ماه سال جاری در موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، محمدرضا نورآبادی مدیرکل توسعه سرمایه انسانی در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی گفت : با هدف توانایی بخشیدن به افراد سازمان، پیرامون درونی سازی و آموختن چگونگی موثر بودن در دراز مدت و همچنین تسلط مدیران به رویکردهای اجرایی و نظری مدیریت و ارتقا مهارت های عملی و اجرایی آنان این اداره کل اقدام به برگزاری دوره توسعه مهارت های رهبری با رویکرد هفت عادت مردمان موثر کرد.
وی افزود: این دوره آموزشی برای 50 نفر از معاونین ادارات کل و رؤسای ادارات که در طرح جانشین پروری سال 1400 شرکت کرده بودند و همچنین برخی از رؤسای ادارات با سنوات کمتر از 20 سال برگزار شد.
مدیرکل توسعه سرمایه انسانی توضیح داد : این دوره شامل 5 کارگاه آموزشی و به صورت حضوری برگزار شد که این دوره براساس کتاب هفت عادت مردمان موثر که یکی از 25 کتاب برتر مدیریتی می باشد ، با استفاده از روشهای یادگیری ترکیبی و به روز مانند یادگیری تعاملی(کوچینگ و منتورینگ) و یادگیری تجربی(مشاهده گری ها، کسب تجربه های کوتاه مدت و فعالیت ها و تمرین های رشد دهنده فردی و گروهی) طراحی و اجرا شده است.

کارگاه آموزشی1

نورآبادی افزود : این دوره به همت اداره ارزیابی عملکرد، برنامه ریزی و توسعه کارکنان این اداره کل برگزار شد که پس از اجرا و نهادینه سازی آموزه های این دوره؛ تلاش داریم به دنبال تاثیرات فردی (افزایش بلوغ و بهره وری بیشتر و توانایی مدیریت بر خود)، تاثیرات تیمی (بهبود مهارت های ارتباطی و افزایش تعامل) و تاثیرات سازمانی (ایجاد و تقویت فرهنگ موثر و توسعه چارچوب ارزش های اصلی سازمان) این دوره باشیم.

کارگاه آموزشی 2

۲ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۶ نفر
۶۰,۴۹۹ نفر
۳۵ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.233.221.90
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض