صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
مراسم تکریم از مدیران سابق و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور دکتر لاجوردی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، اول آذرماه سالجاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که اعضای هیات مدیره و معاونین مدیرعامل حضور داشتند، محمد پهلوانی با حفظ سمت سازمانی به عنوان سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و اکبر غفرانی به عنوان سرپرست امور تجاری شرکت ارتباطات زیر ساخت معرفی شدند .
در ابتدای این مراسم دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : از مهندس پهلوانی به عنوان سرپرست معاونت فناوری اطلاعات انتظار می رود نسبت به ایجاد و توسعه خدمات نوین زیرساختی فناوری اطلاعات از جمله خدمات ابر عمومی ، توسعه خدمات افتا در مقیاس ملی از جمله گذرگاه های ایمن داخلی و مرزی و خدمات مقابله با منع خدمت توزیع شده (DDOS) با بهره گیری از شبکه های مادر مخابراتی ،استقرار و بهره برداری کامل از سامانه مدیریت عملیات و کسب و کار شرکت (OSS/BSS) و بر اساس دیگر ماموریت های محول شده با کار هوشمندانه، مجاهدانه و تلاش شبانه روزی بتواند با تسلط بر حوزه های تخصصی خود پروژه ها را به پیش ببرد.
وی افزود : امیدواریم با پتانسیل، دانش و ظرفیت مدیران جدید و با استفاده از تجربه و دانش مدیران سابق بتوانیم اهداف و برنامه های شرکت را به بهترین شکل ممکن محقق سازیم.

معارفه 2.jpg

همچنین در پایان مراسم از خدمات مهندس اصغریان معاون سابق فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و دکتر مهرکام مدیر کل سابق امور تجاری شرکت ارتباطات زیر ساخت تکریم و قدردانی شد.

۲ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۲ نفر
۵۵,۱۹۳ نفر
۳۸۴ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض