صفحه اصلیجزییات خبر
به منظور توسعه همکاریهای دوجانبه؛

معاون وزیر مخابرات و رسانه های جمعی روسیه با مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت دیدار کرد

معاون وزیر مخابرات و رسانه های جمعی روسیه با مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت دیدار کرد
معاون وزیر مخابرات و رسانه های جمعی روسیه که در راس هیاتی به تهران سفر کرده بودند با دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت؛ دکتر لاجوردی در جریان سفر دو روزه هیات روسی به سرپرستی الکساندر شوئیتوف معاون وزیر مخابرات و رسانه های جمعی روسیه و هیات همراه دیدار و در زمینه توسعه همکاریهای دوجانبه مخابراتی و ارتباطی گفتگو کرد.
معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در این دیدار با اشاره به سابقه طولانی همکاریهای مشترک دوجانبه؛ بر گسترش این همکاریها تاکید کرد و خواستار ادامه همکاریهای مثمرثمر دو کشور در زمینه ترانزیت ترافیک مخابراتی، تبادل دانش و تولید محصولات صنعت ICT شد.
وی  افزود : ما می توانیم با تاکید بر اهمیت مباحثی مثل ترانزیت ترافیک مخابراتی منطقه ای، تبادل دانش و تولید محصولات صنعت ICT، ادامه کار بر روی پروژه های مشترک مخابراتی دوجانبه، آینده خوبی را در زمینه همکاریهای دوجانبه رقم بزنیم.
توسعه و تجهیز شبکه های مخابراتی در سطح ملی، توسعه ظرفیتهای متقابل مخابراتی، افزایش زمینه های همکاری علمی و تخصصی و ... از دیگر زمینه های گفتگو در این دیدارها بوده است.

۱ آذر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۵۷,۶۰۵ نفر
۳۶۷ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.235.60.197
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض