صفحه اصلیجزییات خبر
برای نخستین بار در سطح کلیه دستگاه های اجرایی کشور؛

شرکت ارتباطات زیرساخت رتبه اول را در محور توسعه دولت الکترونیک در ارزیابی عملکرد سطح دستگاهی سال 1400را کسب کرد

شرکت ارتباطات زیرساخت رتبه اول را در محور توسعه دولت الکترونیک در ارزیابی عملکرد  سطح دستگاهی سال 1400را کسب کرد
شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400، رتبه اول را در محور توسعه دولت الکترونیک کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ، مهندس پهلوانی قمی مدیر کل هوشمند سازی و مدیریت سامانه ها این شرکت با اعلام این مطلب افزود : دراین دوره ارزیابی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور صورت گرفت ، شرکت ارتباطات زیر ساخت با کسب درصد  تحقق 94.21 علاوه بر کسب رتبه برتر محور توسعه دولت الکترونیک در بین دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در بین تمامی دستگاه های اجرایی کشور هم بالاترین رتبه را کسب کرد.

وی افزود : عناوین محورهای شاخص های عمومی این دوره شامل دولت مردمی و نظارت عمومی ،شفافیت و سلامت اداری ، توسعه دولت الکترونیک ،مدیریت عملکرد و ارتقای بهره وری ،مدیریت ساختار سازمانی ،مدیریت سرمایه انسانی و توسعه فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارزش های اسلامی بود.
مدیر کل هوشمند سازی و مدیریت سامانه ها توضیح داد : شرکت ارتباطات زیر ساخت در این دوره نسبت به سال 1399 با درصد تحقق 87% در محور توسعه دولت الکترونیک در بخش شاخص های عمومی ارتقا لازم را داشته است که این نتیجه تلاش و اهتمام مدیران و کارکنان شرکت در راستای تحقق اهداف و ماموریت ها می باشد.

۱۶ آبان ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۷ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۴ نفر
۳۶۶ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض