صفحه اصلیجزییات خبر
در جشنواره شهید رجایی سال 1400؛

شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد سطح دستگاهی موفق به کسب رتبه اول در شاخص های عمومی در بین دستگاههای تابعه وزارت شد

شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد سطح دستگاهی موفق به کسب رتبه اول در شاخص های عمومی در بین دستگاههای تابعه وزارت شد
شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد سطح دستگاه در شاخص های عمومی در بین سازمان های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موفق به کسب رتبه اول در جشنواره شهیدرجایی در سال 1400 شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس آقازاده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات گفت: در ارزیابی عملکرد سال 1400 دستگاه های اجرایی کشور که توسط سازمان اداری و استخدامی برگزار شد این شرکت در ارزیابی شاخص های اختصاصی و عمومی رتبه خوب را کسب نمود.
وی افزود : شاخص های اختصاصی شرکت ارتباطات زیرساخت شامل: ظرفیت پهنای باند شبکه IP داخل کشور، ظرفیت ترانزیت ارتباطات بین الملل،ظرفیت پهنای باند شبکه انتقال، نرخ اتلاف بسته ها در شبکه دیتا (PLR)، تاخیر در شبکه دیتا (RTT) و نوسانات تاخیردر شبکه دیتا (Jitter) بود.
همچنین شاخص های عمومی که شرکت ما در خصوص آن ها مورد ارزیابی قرار گرفت شامل هفت محور دولت مردمی و نظارت عمومی ، شفافیت و سلامت اداری ،توسعه دولت الکترونیک ،مدیریت عملکرد و ارتقای بهره وری ،مدیریت ساختار سازمانی ،مدیریت سرمایه انسانی و توسعه فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارزش های اسلامی بود.
مهندس آقازاده در پایان با قدردانی و تشکر از تمامی همکاران و مدیرانی که برای نیل به این موفقیت تلاش کردند، ابراز امیدواری کرد : بتوانیم در سال های آتی با تقویت نقاط قوت و رفع کاستی ها، در مسیر اعتلای شرکت و همکاران گرامی قدم برداریم.

۱۱ آبان ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۰ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۲ نفر
۴۱ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض