صفحه اصلیجزییات خبر

رزمایش پدافند غیرعامل در زیرساخت استان مازندران برگزارشد

رزمایش پدافند غیرعامل در  زیرساخت استان مازندران برگزارشد
رزمایش پدافند غیرعامل در مدیریت ارتباطات زیرساخت استان مازندران، با حضور دبیر ستاد پدافند غیرعامل استانداری و مسئولین استانی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، رزمایش پدافند غیرعامل  به منظور آمادگی در برابر حوادث و خطرات احتمالی در  مدیریت ارتباطات زیرساخت استان مازندران با حضور باقری ،دبیر ستاد پدافند غیرعامل استانداری و مسئولین استانی برگزارشد.

 در این مراسم مهندس صالحیان، مدیر ارتباطات زیرساخت استان، ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل به تشریح رزمایش پرداخت و تاکید کرد:  برگزاری این رزمایش ها در حوزه ارتباطات علاوه بر پیشگیری از بروز حوادث و خطرات احتمالی ،موجب به حداقل رساندن قطعی ارتباطات ناشی از بلایای طبیعی می شود.

در ادامه باقری دبیر ستاد پدافند غیرعامل استانداری مازندران در سخنانی ضمن تشکر از اهتمام شرکت ارتباطات زیرساخت، در توجه به مباحث مربوط به پدافند غیرعامل، اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف تشکیل سازمان پدافند غیرعامل کشور، ایجاد هماهنگی ،همپائی و هم افزائی میان بخش نظامی و غیر نظامی در امر دفاع و تحقق راهبرد دفاع جامع در کشور است که ارتقای تاب آوری و پایداری ملی را به ارمغان می آورد.

۹ آبان ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۵۵,۳۰۷ نفر
۴۹۸ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض