صفحه اصلیجزییات خبر
لاجوردی در مراسم هفته دفاع مقدس:

امیدواریم فضای غبارآلود جامعه به سمت روشنی حرکت کند

امیدواریم فضای غبارآلود جامعه به سمت روشنی حرکت کند
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز 6 مهرماه سال جاری، با حضور معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المل، در این مراسم دکترلاجوردی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید براهمیت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس،گفت: ما برای هر صندلی مدیریتی در کشور حدود70 شهید داده ایم که امیدواریم با کار و تلاش همه جانبه، شرمنده شهدا نباشیم.

وی به حوادث اخیر در کشور اشاره کرد و افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت در مسیر درست در حال حرکت است و لازم است به تبیین شرایط موجود برای اطرافیان و مردم بپردازیم تا فضای غبارآلود جامعه به سمت روشنی و سلامت حرکت کند.

دفاع مقدس

لاجوردی بر بصیرت و شناخت زندگی شهدا تاکید کرد و گفت: اگرچه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بسیار حایز اهمیت است؛ اما درشناساندن ویژگی های این بزرگواران، نباید تبعیض قایل شویم.

 مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: خوشبختانه در شرکت ارتباطات زیرساخت گنجینه های گرانبهایی از شهدا، جانبازان، رزمندگان و خانواده های آن ها را در اختیارداریم که می توانیم به بهترین نحو ازآن ها استفاده کنیم.

 در ابتدای این مراسم اجرای سرود، نمایش و روایتگری، حال و هوای خاصی به مجلس بخشید.

دفاع 1

 

۶ مهر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۵۵,۱۷۱ نفر
۳۶۲ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض